Lista ocen Opel Vectra C (49)

~mirek
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
mam.angielska wersje breeze odpowiednikopla gts na 17cal.alu silnik dosc mocny na5 biegu dobrze ciagnie (Silnik)
3,5
~mastian@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Po 2 mies. rozpadł mi się rozrząd,samochód stoi już tydzień w serwisie,sprowadzenie części z Niemiec potrwa co najmniej 10 dni. Najlepsze jest to, że serwis robi wszystko co może, żeby tylko nie dać mi auta zastępczego.
~Vectra C
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
W małym mieście bez korków, przy krótkich przebiegach ok. 2-3 km i porze letniej w granicach 7,1-7,4 l/100. Trasa - spokojna jazda min. 6 l/100 km. Można zejść do 5 l//100 km, ale jazda przestaje być przyjemnością, a wykorzystywaniem powiewów wiatru i wzniesień.Jeszcze gorzej jest latem w mieście przy włączonej klimie, zużycie potrafi wrosnąć do 9.5-10 l/100km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~gregor
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
jak na tak duży samochód w trasie udało mi się zejść do 5,5 lit a w mieście wiadomo korki więcej stania niż jechania (Warszawa) w granicach 8,2 lit (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Łukasz
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
To moja druga ocena tego samochodu. Jestem drugim właścicielem. Auta używam na długich trasach. Przejechałem nim już 260.000 km. Samochód spisuje się bardzo dobrze. Nie ma problemu z wyprzedzaniem. Spalanie wynosi 5,0 l (diesel). W ciągu całej eksploatacji wymieniałem koło dwumasowe (po 280.000 km), przepustnicę, alternator i tylne zawieszenie (koszt ok. 1.000 zł). To co szwankuje to regulacja nadmuchu powietrza. Ogólnie jestem zadowolony.
~Opel od 2012 r
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Samochód nie do zdarcia. W rodzinie od 2 właściciela :) łącznie przejechane 250 tyś kilometrów. Zrobiona 2 masa przy 200 Tyś. Z Ogólnie autko dobrze się prowadzi, wygodne i dużo miejsca. Przy zakupie sprawdzać DPF, wtyczki od wtrysków, uszczelkę pod kolektorem oraz wiatrak od nawiewu. Eksploatacja bardzo tania :) szkoda, że już nie dostanę nowszej wersji tego samochodu :)
4,1
~mireklob@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
JAK NA DIESLA TO SPOKO - CICHY I DYNAMICZNY CZUJE SIĘ MOC (Silnik)
~Czarny Szczecin
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Passat w porównaniu do Vectry to taczka !!! Komfort jazdy w porównaniu do konkurencji na 6. (Układ jezdny)
3,7
~Artur
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Przez osiem lat nie zawiodło mnie na drodze, jak już to dawało w jakiś sposób znać wcześniej ze coś złego dzieje sie z nim...
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~Feniks
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Auto wygodne o dużym komforcie, estetycznie wykonana tapicerka oraz miękkie przyjemne w dotyku plastiki ergonomiczny kokpit to zalety vectry c z 2007 roku w zakresie wnętrza.\\ Auto ważące 1500KM i wyposażone w 120 konną jednostkę napędową charakteryzuje się dobrym przyśpieszeniem i elastyczną skrzynią biegów. Polecam!!! (Stosunek jakość/cena)