Lista ocen Opel Vectra C (68)

~unique
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Uzytkuje auto okolo roku i jestem bardzo zadowolony. Oproczy wymiany wahaczy, plynow, filtrow itp. na poczatku nic kompletnie sie nie dzieje. Dostalem troche wyeksploatowany egzemplarz i troche balem sie o awaryjnosc, ale poki co przez rok tylko leje rope. Auto bardzo wygodne z miekkim zawieszeniem. Wyciszenie mogloby byc lepszy bo od 120 km troche jest glosno i oczywiscie mogloby miec wiecej koni, ale wszystkiego miec nie mozna. Bardzo dobry...
~Sowa
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Przy aucie z takiego segmentu biegi powinny chodzić lżej (Skrzynia biegów)
~Driver dz
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Samochód duży wygodny i tani w utrzymaniu ponadto w pełniej opcji na lepsze wyposażenie niż młodsze i droższe samochody
~Maciej G
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
obsługa klimy kłopotliwa ale ale generalnie jest super (Ergonomia)
3,5
~kaja63@o2.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Po 70 tys km wymiana wspomagania kierownicy i koła zamachowego to chyba trochę za wcześnie (?). Skrzypienie w środku to pewnie wina polskich dróg. Poza tym pakować rodzinę i w drogę.
~geniukala@op.pl
Niezawodny,duży,rodzinny samochód, wyposażony ´full´
3,2
~maroch2@interia.pl
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
po wymianie przekładni stwierdziłem że opony są zcięte za reklmowałem je dostałem negatywną odpowiedz GM Polska nie chce wymienić opon na gwarancji prawdopodobnie oddam sprawe do rzecznika praw konsumenckich
~Marek
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
pieknie chodzi , przyspieszenie w normie , myslalem ze bedzie slabszy (Silnik)
~marian
Kombi 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Jak na 100 koników daje rade.Ale trzeba być cierpliwym przy rozpędzaniu (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
4,1
~widzewiak1991
Kombi 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Największą bolaczka tych silników jest pompa psg16. (Bezawaryjność (poważne usterki))