Lista ocen Opel Vectra C (40)

~Tofik1973
Sedan 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo dobre auto. Tak jak wspominałem wczesniej mam go bardzo krotko wiec nie jestem w stanie w pelni wypowiedziec sie, ale mysle, ze jest to poczatek udanego zwiazku:-). Bardzo dobre wykonczenie wnetrza.
~kiwi1515@op.pl
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Generalnie samochód jest bardzo wygodny. Ze względu na wielkość czasem trudno zaparkować ale coś za coś. Wszystko działa bez zarzutu. Sekwencyjna instalacja gazu działa bardzo dobrze. W zasadzie nie odczuwam różnicy jadąc na gazie czy benzynie. Moc i przyspiesznie takie samo. Oczywiscie gazu zużywa ciut więcej (ok. 8l/100 km w trasie-przy ok. 120 km/h). Jedyny zarzut to montowany fabrycznie słaby akumukator. Parkując zimą pod chmurką może...
~Marek
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo dobre auto. Tanie w zakupie, tanie w utrzymaniu, nie rdzewieje i co najważniejsze gdy nie ma bajerów na pokładzie jest bezawaryknr.
3,6
~Corter
Sedan 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dobre, solidne i całkiem dynamiczne auto. Zaskakujący jest fakt, ze nie bierze prawie oleju, co w Ecotecu jest dość niespotykane. Jeżdżąc ze zmianami biegów przy 3000 rpm można nie dolewać nic przy wymianie oleju co 15 tys km. Kręcąc obroty wyżej i przy dynamicznej jeździe trzeba dolać ok. 0,5l na tym dystansie. Jest naprawdę dobrze. Niektórzy dolewają wiadrami w tych silnikach.
~Gregor
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Może nikt nie będzie wierzył ale moje wyniki nie są obliczone na podstawie komputera pokładowego tylko zatankowane pod korek ,przejechany dystans 400 km (autostrada prędkość 100 -110 km/h, przejazd przez środek Szkocji z północy na południe czyli przeważnie kręte drogi w górach) dotankowane pod korek i obliczony wynik.Paliwo tankowane na Gufie i na Shelu. Jeżdżę tylko po Szkocji w rejonach gdzie nie ma dużych zakorkowanych miast.Codziennie... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~markoni
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Kupiłem 10letnie auto uzywane za 20pare tys porobiłem co nalezy w aucie z tego rocznika i jezdze...w polsce komentujemy sprawnosc starych samochodow a wydatek 2 tys zl jest dla nas tragedia :) W Niemczech brat wydał ostatnio 2tys euro na naprawe starego passata a auto jest tyle warte i coz to takiego...cieszmy sie ze koszty napraw są na nasza kieszen a auto jak auto zeby tylko nie bylo spawane z dwoch!
~andy84
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Może silnik nie jest perfekcyjnie wyciszony, ale ja lubie słyszeć moc w samochodzie ;) (Silnik)
3,7
~maszyna
Kombi 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Mam auto od nowości. Ogólnie daję dobrą ocenę, bo samochód spełnia moje oczekiwania pod względem wielkości, osiągów, ekonomii (spalanie w mieście 9-9,5 litra!) i wyglądu. Zawieszenie zestrojone komfortowo i bezpiecznie, dla mnie extra. Dałbym ocenę doskonałą, ale: bardzo dużo niedoróbek, już w momencie odbioru z salonu (trzeszczące plastiki, uwalone części tapicerki, owady wewnątrz reflektorów itd). Dodatkowo przy 40 tysiącach posypał się...
~Adam
Sedan 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo solidnie wykonany samochód. Wyjątkowo przestronny jak na swoją klasę. Dodatkowo bardzo ekonomiczny. Jedyną bolączką jest stosunkowo głośne zawieszenie. Polecam na długie trasy. Silnik, jak i osprzęt nie sprawia jakichkolwiek problemów, a przejechałem nim ponad 140.000km. Jedynie przy przebiegu 80.000 km. pękła prawa sprężyna( koszt wymiany obu sprężyn to ok.500,00zł.) Poza tym samochód bezawaryjny. Polecam.
~Tomek
Sedan 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Brak elastyczności, przy 130 na autostradzie - wyje jakby chciał wyskoczyć ze środka. Nieporozumienie! (Silnik)