Lista ocen Opel Vectra C (36)

~sebcioo2@o2.pl
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Super auto: agresywne, szybkie, oszczedne i do tego bardzo funkcjonalne i uniwersalne. Dobrze w nim wyglada młody szczyl jak i poważniejszy mężczyzna.
~xx
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Jestem zadowolony z samochodu , pięknie wygląda w czarnym kolorze no i pełna wersja GTS ,dwa dyskretne kominy , lekko obniżona zwraca uwagę na drodze no i wyróżnia się z tłumu innych samochodów .
~Arek
Kombi 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Auto nie drogie w utrzymaniu. Przyjemnie się prowadzi na długich trasach (wygodne fotele). Dynamiczny i oszczędny silnik (spalanie 11-12 l/100km). Świetne przyspieszenie (nieocenione są miny na autostradzie zaskoczonych kierowców audi, mercedes i bmw, których oglądam we wstecznym lusterku :) W środku dużo miejsca. Denerwujące są drobne usterki związane z elektryką.
~tropi123
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
To tylko Vectra...? Niby tak, ale wersja GTS, silnik 3.2 L i ponad 200 KM sprawia, że mamy do czynienia z czymś znacznie więcej. Nie przeceniam i nie gloryfikuję Opla, ale Vectra GTS to nietuzinkowy samochód.
~olszman
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
bardzo lubie to auto , jest bardzo szybkie bardzo komfortowe i ma trochę charakteru sportowego.
~olszman
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
generalnie nie jest źle tylko ten wszechobecny plastik ale niestety teraz takie samochody robią mam Vectre B i tam materiały wykończeniowe są na wyższym poziomie, ja jestem zadowolony z tego auta, silnik wynagradza wszystko
4,1
~venivv
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
jestem zadowolony, za tę cenę bardzo dopbry wybór, bardzo wysokie spalanie - jednak zawszę jeźdzę do 5-6tys obr, beznadziejne wnętrze i jednoczesnie świetny wygląd zewnętrzny, bardzo dobry układ jezdny, ocena końcowa 4.5 powinna być biorąc pod uwagę cenę i małą "znikalność" tych aut
~Fabis
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Vectrę posiadam już piąty rok przejechane prawie 80tys auto ma coś w sobie że się je poprostu lubi, każdy kawałek przejechanej drogi sprawia mi przyjemność.... Dlatego że moc która posiada daje bardzo dużo radości z jazdy samochody takie jak BMW diesle czy benzyny po 230KM ustępują vectrze. silnik który posiada jest bardzo bardzo trwały nawet nie da się opisać co moja viki już przeżyła naprawdę ta moc jest wykorzystywana codziennie. Auto...
4,1
~longlong
Kombi 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Automat, dobrze zmienia biegi, w tamtym okresie czas reakcji dobra (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~Adam
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Silnik dobry ale ma swoje wady, pada chłodnica oleju koszt nowej 2 tys :/ reszta osprzetu póki co działa (Silnik)