Lista ocen Opel Vectra C (73)

~Fizjoterapeuta
Sedan 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Ogólną oceną zdecydowanie może być 4. Samochód kupiony był po rabacie ze względu na wyprzedaż modelu. Następnym miała być Insignia. Jest kilka elementów słabszej jakości, ale za tamtą cenę nie należało narzekać. Bardzo wygodny, obszerny z ustawnym bagażnikiem. W sam raz dla rodziny "liczącej się z groszem".
~Krzychu
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Chciałbym się podzielić refleksją po przeczytaniu dużej ilości komentarzy ludzi eksploatujących Vectrę C. Jest rzeczą oczywistą że o gustach się nie dyskutuje, jednemu linia tego autka podoba się bardziej innemu mniej ale coś chyba się podobało nabywcy że takie autko kupił. Mam natomiast poważne zastrzeżenia do oceniających którzy mają prawo ocenić autko w sposób jaki oni odczuwają ale gloryfikując taki produkt jakim jest Vectra C której i ja...
~ziutek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
1ka lekko za krótka a autko ma słabego kopa; 1 i 2ka lekko za krótkie; autko budzi się dopiero na 3ce; na 4ce śmiga od 70 do 150km/h; 6ka używana tylko przy V>130km/h, czyli praktycznie tylko na autostradzie. (Skrzynia biegów)
~KH
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Elastyczność super - ładnie ciągnie na każdym biegu w przeciwieństwie do małych jednostek benzynowych, które generują głównie hałas. Dzięki temu wyprzedzanie jest bezstresowe. Na wolnych obrotach trochę klekocze, zwłaszcza na zimno, ale po przekroczeniu 100 km/h znacznie ciszej niż w moim poprzednim benzyniaku (Silnik)
~marek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
ładna bryła,chociaż środek ,szczególnie deska rozdzielcza nieco przestarzała,ale w nocy ładnie podświetlona przejechałem nią przez sześć lat 130 tyś.km bez awarii i do tej pory zawieszenie nie ruszane chociaż po różnych drogach jeżdżę w większości nie za równe te drogi,jedynym mankamentem był panel sterowania klimą ale wystarczyło zimny lut poprawić i śmiga,olej wymieniam co 12000 tys km,mnie się wydaje że nie ma bardzo złych samochodów,są...
~BlueBrother
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jazda przynosi wiele radości. Super samochód! Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!
~marcinjanek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Uzywam Viki niecały rok, odpukać nic się do tej pory nie zepsuło, mam tylko czasami problem z centralnym zamkiem, ale to podobno częsta usterka spowodowana tylną klapą. Auto jest mega pojemne! Przestrzeń z tyłu to tylko suberb i duże limuzyny typu S-klasse czy A8 nie licząc vanów mają więcej. Auto stosunkowo zwrotne, dynamika wystarczająca, nic nie skrzypi w środku mimo 200k. Polecam auto!
~Jack
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
120KM trochę mało do normalnej jazdy na codzien jest okej ale przy wyprzedaniu brakuje Nm (Silnik)
~Martob
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Polecam. Tylko pamiętać o czujnikach cofania zwłaszcza z tyłu. Do dzisiaj nie mam dobrego czucia przy parkowaniu i cofaniu.
3,8
~Jakub123.pl
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
3 gwiazdki ponieważ wziąłem pod uwagę listę usterek które do tej pory spotkałem , Lakier oraz ogólne wrażenia z użytkowania tego samochodu