Lista ocen Opel Vectra C (55)

3,7
~Artur
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Jak na ten wiek bardzo fajne auto, silnik na gazie oracuje dobrze, dosc dynamiczne. Na dluzsze trasy fotele średnio komfortowe. Jako codzienne auto jak najbardziej się nadaje. Mizna jeździc dunamicznie i palic duzo jak i ekonomicznie względnie.
~Bartek.
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
jestem bardzo zadowolony z tego auta założyłem instalacje lpg i chodzi na niej bardzo dobrze,pali(średnia ogólna 10,5l lpg)jest to wersja bardzo bogata posiada pół skóry pełną elektrykę kolorową nawi.więc jazda tym gts-em to sama przyjemność.jedynie do dotykowych kierunków trzeba się przyzwyczić mi to zajeło pół roku.
~Michal
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Jezdzilem juz Oplem Omegom Audi A4 i Audi A6 i musze stwierdzic ze jezeli chodzi o ergonomie zwrotnosc dynamike jakosc plastiow i wypas to Vectra nie ma z kim konkurowac poprostu przebija je moj wybur byl bardzo dobry ze kupilem Opla Vectre a jesli chodi o wygode to Vectra jest na 1 miejscu a pzredtem byla Omega
~Marcin
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Iałem już wiele samochodów ale musze przyznać, że z Vectry jestem najbardziej zadowolony.
3,3
~tomasz2svitonline.com
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Jako słuzbowy jest ok.Prywatnie z tym silnikiem nie polecam.wolałbym np honde accord.
3,8
~tomasz@svitonline.com
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Wygodny, ładnie prezentujący sie samochód. Jakość wykonania bez zastrzezen. Srodek w porzadku.Irytuje tylko pseudo drewniana listewka biegnąca poprzez drzwi i centralny panel.Ładniej wygladałaby aluminiowa. Duzy bagaznik. Samochód dobry jako słuzbowy.Prywatnie raczej nie kupiłbym tego modelu
2,9
~radzio76@poczta.fm
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
narazie to makabra nowy samochod prawie 80 000 przejechane , koszt zakupu to jakies 120 000 mysle ze juz nie kupie opla aczkolwiek kumpel ma bmw nowe 5 3l diesel i tez nie jest wspaniale wiec moze ktos podpowie co kupowac?
~Kostek
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Tkie pytanie do Zbyszka dlaczego wystawiles 1 przy przestrzenie dla kier. i paszera dlatego ze masz przeszlo 2 m .wzrostu i wazysz ok. 250 kg. Albo poprostu niemasz Opla ktos ci naopowiadal bajek a ty jak glupi napisales.
~piotr
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Bardzo przestronny samochód dość dynamiczny. Lubi autostrady, silnik dobrze wchodzi na obroty. W porównaniu z poprzednikiem poprawiono zawieszenie, jest dość twarde ale z zachowaniem komfortu. Obszerny i ustawny bagażnik. Stylistycznie też szybko się nie zestarzeje.
~Andrzej
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
jest to świetne auto, ale może być trudne do prowadzenia na śliskiej nawierzchni nawet przy kontroli trakcji. Jak na mój gust zbyt przeładowane elektroniką.