Ocena kierowcy - Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1

Adam 10, 15 lat temu
Silnik 2.5 CDTI 146KM 107kW
Rok produkcji 2004
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L1 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Naprawde świetny
Świetne auto. Dla ludzi którzy planują zakup takiego i planują przwozić nim cięższe towary polecam silnik 2,5
Najbardziej elastyczny silnik jaki widziałem, jak siępilnuje wymiany oleju bardzo równo i cicho pracuje
Ta 6 biegowa skrzynia to strzał w 10
Poprzednie auto które miałem jak było załadowane to siadało i nie dało się prowadzić a do Vivaro można wsadzić spokojnie ponad tone i prawie wogóle tego nie czuć, świetnie trzyma się drogi
Duże szyby, świetne lusterka
Wszystko pod ręką (szkoda że nie mam w swoim sterowania radiem w kole kierownicy)
Mam wersję 6 osobową ze ścianą z tworzywa sztucznego więc nie trzeba nagrzewać całej paki. Klima również chłodzi świetnie
Podwójna kanapa dla pasażerów z przodu mogłaby być trochę większa
Słychać go tylko na autostradach przy dużych prędkościach (przez wiatr który troche gwiżdże)
Takie zużycie paliwa w samochodzie dostawczym to wyczyn. Załadowany (ok1 tona) na trasie od 6,9 do 7,4 po mieście do 8
Dużo tańszy od VW, Mercedesów, Fiatów
Troche denerwuje mnie nakładka na deske rozdzielczą która zaczęła trochę chałasować ale wymienie zapinke i będzie ok
Po 100000 umarł przekaźnik świec żarowych ale to i tak dobrze (w innych samochodach tej klasy dzieje się to co 40000)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CDTI 146KM 107kW [l/100km]

7,3