Oceny Opel Vivaro B

Najnowsze oceny Opel Vivaro B

2,6
~Artur P
Furgon Extra Long H2 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
Przy 30 tyś wystrzeliła uszczelka pod głowicą w serwisie nie naprawiaja tylko udają że naprawili wiedzą że ucieka płyn chłodzący ale każą mi zabierać samochód i jak stanie silnik to że w całej Europie mogę go oddać do serwisu unikajcie opli ostrzegam
2,7
~Elpenor666
Kombi Extra Long H1 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
Mam wrażenie że Opel Vivaro to samochód zrobiony na odpie**dol. Jest bo jest, nie porywa niczym wyjątkowym, a wręcz powiedziałbym że rozczarowuje. Po nowym aucie spodziewałem się czegoś więcej. Ten użytkowany przeze mnie był używany do rozwożenia ludzi do hoteli. Generalnie dawał sobie radę z tym zadaniem, ale moim zdaniem o wiele za dużym kosztem, o czym poniżej.
~Krzysiek
Kombi Extra Long H1 2,9t 1.6 BiTurbo 125KM 92kW
Jestem zadowolony. Spełnia moje wymagania. Nie jest użytkowany codziennie.
~;-;
Kombi Extra Long H1 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
Auto wygląda ładnie, jest praktyczne. Dla mnie 5 gwiazdek :)
2,6
~Artur P
Furgon Extra Long H2 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
przy tak niskim przebiegu uszczelka pod glowica walnieta
1,7
~Zenon
Kombi Extra Long H1 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
9 osób? To jakiś żart. Jako 9 pasażera trzeba znaleźć osobę bez nóg bo nie mieści się nikt dorosły jako trzecia osoba w pierwszym rzędzie siedzeń.
Dziennik kosztów dla Opel Vivaro B
3,2
~Kamil
Furgon Long H1 2,7t 1.6 BiTurbo 120KM 88kW
3 osoby dorosłe w tym aucie to jest żart, do tego siedzenia jak dla mnie osoby 180cm wzrostu są o jakieś 5 cm za niskie, jeżdżąc tym autem kilkanascie godzin tygodniowo nabawiłem się problemów z kregosłupem. Siedzenie w środku jest za wąskie dla osoby dorosłej do tego siedzi się bokiem bo ktoś postanowił umiescić tutaj drązek zmiany biegów. Siedzenie z prawej strony ma stalową poprzeczkę od swojej lewej strony i łukowate wycięcie po prawej,... (Ergonomia)
~Łukasz
Furgon Long H1 2,7t 1.6 BiTurbo 120KM 88kW
~Karol
Furgon Extra Long H1 2,9t 1.6 BiTurbo 140KM 103kW
Nie jest na tyle oszczędny co podaje producent, może jeszcze się dotrze. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )