Lista ocen Opel Zafira A 1.8 16V 116KM 85kW 1999-2000 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Auto zrobiło na gazie 151tys z czego na taxi ok 100tys i nie bierze oleju a jedyna nieprzewidziana naprawa to komp silnika i cewka zapłonowa. Reszta eksploatacja!!! Auto nigdy nie stanęło w trasie nawet przy niesprawnym kompie dało się jeździć. Chyba to wystarczający komentarz. Polecam
~tomek m
Van 1.8 16V 116KM 85kW
za tę cenę/jakość należy się ocena dostateczna plus lub dobra minus - szaleństwa nie ma, jednak zyskujemy auto z dobrą przestrzenią pakowną, dużą dostępnością części w dobrych cenach, przeciętną awaryjnością i w miarę ponadczasowym, nie starzejącym się szybko wyglądem
~ŻORŻ
Van 1.8 16V 116KM 85kW
W TEJ KLASIE AUT, BARDZO KORZYSTNE CENA, TRZEBA SIĘ TYLKO UPORAĆ Z DROBNYMI, CZASAMI POJAWIAJĄCYMI SIĘ USTERKAMI CZY MANKAMENTAMI ZWIĄZANYMI Z WIEKIEM I PRZEBIEGIEM AUTA. JA KUPIŁEM AUTO 11 - LETNIE.
~radoslawza@wp.pl
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Myśle że jako pierwszy VAN to jest dobry samochód, ale jężeli ktoś jeździł passatem, mercedesem audi to nie będzie zadowolony. Myślę że za te pieniąde ni da się kupić tak młodego VANa co prawda mini ale Vana.
~Mihalsky
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Za te pieniądze auto w tym wieku nie wydaje mi się drogie. Dla rodziny, szczególnie z małym dzieckiem (dwoma, trzema, czterema? :) )to jest odpowiednie auto w tej cenie.
~kOgi
Van 1.8 16V 116KM 85kW
moim zdaneim jest OK, za 60 pare tysięcy można miećauto 7 osobowe, całkiem przyzwoicie wyposarzone (ale bez rewelacji) myśle że w swojej klasie jedna z najciekawszych propozycji.
~BartekG
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Za Zafirę dziesięcioletnią trzeba zapłacić więcej niż za normalne kombi. W zamian jest dużo więcej miejca. Jakość bez zastrzeżeń, jak na auto dziesięcioletnie.
~Jacek Kober
Van 1.8 16V 116KM 85kW
Autoryzowany serwis liczy sobie jak za klasę luksusową (wymiana sprzęgła - 3500zł) A to nie Mercedes S-klasa ani BMW serii 7 tylko mini van Opla.
~kfiatall@poczta.onet.pl
Van 1.8 16V 116KM 85kW
80.000 zał vana z klimą abs, 4 poduszki, system TC, zestaw Audio (zmieniłem ale nie był zły) itp. to nie jest chyba zbyt wiele, a teraz chyba jeszcze taniej.
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A 1.8 16V 116KM 85kW
8,8
9,1
~tapik11@wp.pl
Van 1.8 16V 116KM 85kW
akurat ja nie moge narzekac auto w pelni zarejestrowane sprowadzone z francji 12000+ zalozenie sekwencyjnej ig. 1900 po znajomosci