Oceny Opel Zafira A 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1999-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Zafira A 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1999-2000

~Adrian
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Fanem modelu jestem od dziecka, czyli od 1999 roku. Auto powaliło mnie na kolana. Ponadczasowa sylwetka, ładne wnętrze. Bardzo odprężająca pozycja za kierownicą, komfortowe zawieszenie. Wsiadłęm do tego auta i się zakochałem. Jedynie plastiki mogłyby być lepsze ale najważniejsze, że nie skrzypią podczas jazdy. Szczerze to droższe VW się często chowają.
3,5
~breslał
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Duża przestrzeń, trzeszczące uchwtyty od zamykania drzwi (jak z chińskiej zabawki plastik, powariowali czy co), brak osiągów. Apetyt na paliwo umiarkowany, ale nie powalający na kolana. Zdecydowanie dla osób oczekujących przestrzeni, siedzenia troche jak w autobusie a którzy zupełnie nie interesuja sie wyprzedzaniem. Dojechać sie dojedzie. Ale wiem jedno - chcę go sprzedać, bo po prostu mnie zawiódł zarówno model jak i marka.
3,1
~Marek Wawa
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
przeciętny samochód, z beznadziejnymi osiągami (do setki w ponad 17 sekund), duża przestrzeń to jedyny solidny plus. sprzedaję go z dwóch zasadniczych powodów: jest awaryjny, po drugie osiągi ma dużo gorsze niż polonez (mój pierwszy samochód, który notabene sie nie psuł). wyprzedzanie tira to koszmar, pod małe wzniesienie lub pod wiatr to już harakiry. spalanie w mieście na dojazdach do pracy (7 km w jedną stronę) w zimę sięgnęło 9 litrów -...
3,5
~mikel
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Ilość problemów niestety nie może być przysłonięta przez niewątpliwe zalety samochodu - przestronność i relatywną ekonomiczność. Dla fanów marki, ktoś poszukujący auta dla bezawaryjnego poruszania się, niech wybierze auto japońskie.
~Andrzej autosaar@op.pl
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Porównując do wielu innych vanów , gasi je estetyką i sympatycznym wystrojem środka, wygodą , funkcjonalnością , bezawaryjnością nieomal , no ogólnie super samochodzik. Wiadomo , różne są gusta , dlatego różne są rodzaje aut.
3,8
~Al-Pha-X
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Marzyłem o Zafirze od kiedy ją zobaczyłem na folderach reklamowych...i jeśli mogłem sobie na nią pozwolić kupiłej ją bez zastanawiania się...przejechałem w ciągu 2 lat ponad 150 tys km...auto serwizuję tylko w ASO...koszty nie są powalające, części..hmm..każdy życzyłby sobie tańszych...ale i tak są do przyjecia...przyznaje oceną dobrą... Chętnie wymienię się doświadczeniami z innymi użytkownikami Zafir...pozdro
Dziennik kosztów dla Opel Zafira A 2.0 DI 16V 82KM 60kW
7,2
~robert@hugin.pl
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Hm...nie warto kupować auta nowego z salonu bo jego cena jest zbyt wygórowana. Kupiłem 2L diesla z full opcją bez skóry za 55tyś zł. A samo auto jest fajne praktycznie bez zastrzeżeń. Zrobiłem nim 45 tyś km, jak kupiłem miał przebieg 60 tys km i jak na razie bez awari.
~Jakub Kurier Poznań
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
dobre auto,silnik gorzej-wyczuwalny brak mocy recepta jest chip na 110km tylko silnik musi być w dobrym stanie
3,2
~kamilsan
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Nie polecam samochodu, chyba że ktoś ma niewiele pieniędzy, potrzebuje duży samochód i lubi go wietrznie naprawiać.
~Basia
Van 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Doskonale spełnia swoje funkcje Nie jest to wyścigówka tylko rodzinne auto