Oceny Opel Zafira C Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW 2013-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Zafira C Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW 2013-2015

~Robertson
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
przed wyborem auta miałem wielu doradców, szczególnie o wadach silnika, wadach skrzyni biegów. nic co było mi przestrzegane się nie pojawiło przez 4 lata użytkowania auta. zdecydowanie kupiłbym mimo nagonki na ten silnik jeszcze raz to auto. Swojego nie będę sprzedawał bo na 1.4 niezmamienie - wystarczy się przejechać 1.4 vs 1.6 olbrzymia różnica a w spalaniu nieistotna zmiana.
~Karol
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Bardzo funkcjonalny i nie drogi w eksploatacji. Zdziwiony jestem spalaniem 7,4/ 100 km. Bardzo dobrze współpracuje z zawieszenie Flexride i automatyczna skrzynia biegów. Regularne kształty bagażnika i ruchoma siatka za drugim rzędem siedzeń jest bardzo praktyczna.
2,4
~Zafirowicz
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Źle, totalne nieporozumienie, Odradzam zakup nowego auta, nad używanym i stosunkowo tańszym można się zastanowić. Kolorowo wszystko wygląda na zdjęciach i w salonie, później się zaczyna o czym zaraz napiszę. Czwarty mój opel wszystkie kupiłem nowe i nigdy więcej nie kupię opla. Uważam zakup za zły.
~Tubka
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Samochód duży przestronny, wygodny w planach LPG dedykowanej instalacji Stag 400DPI
~Tiburon
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Bardzo wygodne, dynamiczne auto. Super, silnik, bardzo dobry automat, bardzo dobre zawieszenie i układ kierowniczy flex ride
2,5
~Maciek
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Po roku jazdy mój entuzjazm troszkę ... opadł. Samochód oceniam źle. Uważam zakup za błąd.
Dziennik kosztów dla Opel Zafira C Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
10,4
~Maciek
Tourer 1.6 SIDI Turbo 170KM 125kW
Bardzo przyjemne auto, zwrotne i ciche. Wrażenie ogólne bardzo pozytywne wysoka jakość wykonania, detale ładnie wykończone.
Opel Zafira C Tourer