Oceny Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2011-2016

Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2011-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW 2011-2016

~Achimo
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Opel Zafira B 1,9 120KM przy przebiegu 230000 km uzytkowan 9 lat sprzedana w jeden dzien , postanowilem kupic Opel Zafira C , dzis ja ma 5 lata auto na bierzaco serwisowane garazowane dbane usterki moge zapytac co to usterki ? Jak dbasz tak masz tak moge napisac jestem bardzo zadowolony z tego Opla , nastepny bedzie GRANDALD X jestem fanem opla samochody naprawde bardzo dobrej jakosci przy bardzo dobry uzytkowaniu i dbalosci o auto
~Łukasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Autem przejechałem około 90 tyś. km jak dotąd bezawaryjnie. Bardzo dobry wybór dla rodziny 2+3. Przy zamontowanych 2 fotelikach trzecie miejsce nie traci na swej szerokości i można na nim podróżować bez pogorszenia komfortu. Minusem są słabo spasowane plastiki, które lubią skrzypieć oraz słaba jakość "skóry" na kierownicy - przy przebiegu 110 tyś km widać już ślady jej wytarcia.
~Piotr
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Bardzo dobrze się prowadzi wygodne i przestronne autko, wszystko ładnie wykończone i spasowane.
~piterwola
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
to mój pierwszy samochód z automatyczną skrzynią biegów jest po prostu świetnie (Skrzynia biegów)
~end
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
technicznie ok, ale przy dynamicznej jeździe nie jest zbyt ekonomiczny (m.in. przez wagę auta) (Silnik)
~piotr_jędral
~Achim
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
jest twardsza od poprzeniego modelu ale tylko na plus drogi sie trzyma jak by byla przyklejoan w Zafirze B tak spokojnej jazdy na zakretach nie bylo (Układ jezdny)
~azyl
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 130KM 96kW
Spory widok dla kierowcy, mankament to cofanie w nocy- słaba widoczność. (Widoczność)
Opel Zafira C Tourer