Ocena kierowcy - Peugeot 106 I

ngghf, 14 lat temu
Rok produkcji 1996
Peugeot 106 I 1.4 75KM 55kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Karoseria : Blacha jest ocynkowana choc odchudzona konstrukcja plty podlogowej sprawia ze gnie sie jak harmonijka
Przeniesienie napędu : HACZACA SKRZYNIA,
Układ elektryczny : NIEPEWNY ZAWSZE MOGA ZGASNAC SWIATLA, CZY COS TAM
Zawieszenie : PROBLEMOWE NAPRAWY TYLNEGO ZAWIESZENIA
Wczesniej mialem malucha, Poloneza. Kupilem citroena z przebiegiem 80tys 3 latka. Zaluje bo bylem fanem motoryzacji teraz szkoda gadac... Citroen polubisz kazda droge
Silnik 1400 w tak lekkim aucie 650kg musi ciagnac choc jego kultura pracy, glosnosc w kabinie okolo 100km pozostawia naprawde wiele do czynienia
Jedna wielka udreka. Biegi wchodza ciezko szczegolnie przy rozgrzanym silniku.BARDZO CIEZKO!!!
Tylne zawieszenie klopotliwe w remoncie a przy tym niezbyt trwale. Zreszta przednie tez nie jest zbyt trwale.Mam duza butle 80l na duze wypady.Niestety przlewajacy sie w niej gaz czyni prowadzenie tego auta katorga
Auto jest male , widocznosc OK.
Nie podoba mi sie bo jestem przyzwyczajony do genialnych japoncow. Poza tym zatarlem juz silnik a lampka temperatury silnika zapalila sie dopiro wtedy gdy stanal
Ogrzewanie dobre choc sterowanie nawiewem moglobyc lepsze
Male auto miejsca stosunlowo jest duzo
Slabe powyzej 100.
Na gazie 8l/100 na trasie przy wolnej jezdzie
Auto jest bardzo slabe ale nie bardzo chce sie poruszac. Tylko dla majsterkoiwczow lub uczniow
Auto sypie sie jak nie wiem co. Fiat i Ford nawet nasz maluch to superauta. Tu moze zepsuc sie wszystko i zawsze. Zawsze wiec wozilem ze soba skrznke narzedzi i zawsze bylo ich malo
Uszkodzony termostat-zatarty silnik, polos napedowa przy maksymalnym skrecie wyskoczyla z silnika, przy okazji wylal sie olej. Awaria skrzynii biegow. Pekniecie tarczy hamulcowej wraz z zerwaniem zacisku, 2 razy wymieniane tylne cylinderki hamulcowe raz lejace drugi raz zapieczone. Uszkodzona pompa paliwowa i modul zaplonowa. Wydech do roboty.I UWAGA: PO WYKONANIU REMONTU SILNIKA OKAZALO SIE ZE WSZYSTKIE 4 KABLE APARATU ZAPLONOWEGO SA NIESPRAWNE . Wszystko to w ramach 30 tys km jakie przejechalem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

9,1