Oceny Peugeot 106 I 1.5 D 55KM 40kW 1994-1996

Peugeot 106 I 1.5 D 55KM 40kW 1994-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 106 I 1.5 D 55KM 40kW 1994-1996

~xmaster106@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Calokszalt oceniam na dobry ale jak wiadomo jest to tylko moja opinia i opisuje wniej tylko posiadany przezemnie egzemplaż ktory nie spraiwa wielu klopotow i sugeruje sie opiniami znajomych i doswiadczeniu motoryzacyjnemu
3,5
~Rob
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Fajne autko, polecam. Tanie w ekspoatacji jak ktos trafi na zadbany egzemplarz, który nie będzie się psuł, bo w innym przypadku to ceny części zamiennych sprawią, że szybko będzie się chciało go pozbyć. Cienkusy, ticusy itp nie dorastają temu lwiątku do pięt!!!
~fieback@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
samochód użytkuję od trzech lat kupiłe go prz przebiegu 21 tyś teraz ma ponad 167 tyś jestem bardzo zadowolony i z słabościa niektórych elementów pogodzony (zawieszenie hamulce tapicerki) samochód za poświęcony mu czas odwdzięcza się bezawaryjnym użytkowaniem cio jest istotne dla osoby któr lubi podrózować po europie(tam serwisy na pewno są droższe)nie lubi "oszczędzania na serwisie".
~junak_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
Mogę polecić każdemu kto chce względnie tanio jeździć, mieć pewne i ładne :) autko, idealne dla dwojga ;) . Bardzo ważne jest zadbanie o tylną belkę tzn. już przy przebiegu rzędu 60tys. km warto wymienić łożyska - jest to zdecydowanie tańsze od następstw zaniedbania tej czynności, bo zużyte łożyska mogą wybić czopy - konieczna regeneracja, w skrajnym przypadku belka może ulec nieodwracalnym uszkodzeniom i trzeba się rozejrzeć za nową, a to już...
3,6
~andreejj@wp.pl
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
to juz moj drugi peugeot,poprzedni byl 309 1,1. 309 zamienilem na audi 80 b3 czego strasznie zalowalem,nie zeby sie psul czy cos takiego ale audik wcale nie ma bagaznika
~Piotr
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
BARDZO FAJNY SILNIK , NIEZAWODNY I MIMO ZE TO DIESEL NAWET W MROZY PALI PO JEDNYM PODGRZANIU W A POTEM JAK BENZYNA :), WADĄ NIESTETY JEST TO ZE 3 BAĆ CZWARTY ALTERNATOR JUŻ KUPIŁEM A CENA NOWEGO TO PRAWIE 600ZŁ UŻYWANE NIESTETY ZACZYNAJĄ SIĘ OD 200ZŁ. AHA SPALANIE REWELACJA W TRASIE PO NIŻEJ 4L. (Silnik)
3,6
~ja
szajs
~mariusz-legionowo
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
silnik to rewelacja- zużycie paliwa, kultura pracy- pomimo tego że to stara konstrukcja, to pracuje w miarę cicho i przyjemnie (Silnik)
3,2
~dmmalandy@interia.pl
4,1
~mariusz-legionowo
Hatchback 1.5 D 55KM 40kW
sinik dynamiczny i elastyczny, a przy tym bardzo małe zużycie paliwa (Silnik)