Ocena kierowcy - Peugeot 106 II

Ala, 21 lat temu
Silnik 1.1 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1997
Peugeot 106 II 1.1 i 60KM 44kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Samochodzik bardzo przyjemny w prowadzeniu, wygodny, silnik elastyczny, w środku przyjemny wizualnie. Polecam wersje z lakierowanymi zderzakami. Tapicerka w ciekawych kolorach, nie brudząca, bardzo wytrzymała. Goraco polecam!
bardzo elastyczny, polecam dla kobiet, zwłaszcza jak się zapomni zredukować
chodzi dobrze, czasami problem z wrzuceniem wstecznego
dobrze trzyma się drogi, fajny w zakrętach
Dobra widoczność, autko przeszklone, lusterka wystarczające.
bardzo dobra, auto w sam raz dla pań, którym główka w większych autach wystaje jedynie ponad deskę rozdzielczą, siedzi się dość wysoko, siedzenia wygodne. Nie polecam na długie trasy i dla osób z długimi nogami - brakuje podpacia pod udo i po 100 km. odczuwa się kłopoty z krążeniem. Ale to przecież mały samochodzik na miasto, nikt nie mówił, że trzeba nim od razu na wczasu do Chorwacji.
w moim brakuje obiegu wewnetrznego i szybko się nagrzewa latem, za to zimą ogrzewanie sprawne
Na przednich siedzeniach wygodniutko, z tyło tez nieźle, zwłaszcza jak sie porówna z innymi samochodami w tej klasie.
Niezbyt głośny pod warunkiem nie przekraczanie 100 km/h. Przy 110 silnik daje po uszach.
Pali niewiele, w trasie przy nie przekraczaniu 100 km/h nawet 4,5 -4,7l/100 km. Zimą troszkę wiecej.
Cena nie jest wygórowania. Kupiony w 2001 r. w komisie, rocznik 1997, pierwszy właściciel, lakierowane zderzaki, immobilajzer, cztery zagłówki za 17500 zł.
raszej wszystko się trzyma - nie było do tej pory problemów z przełącznikami itp.
Raczej nic się nie dzieje - dotychczas poważnych napraw nie było poza naturalnym zużyciem np. klocki, tarcze hamulcowe itp.
Dziennik kosztów dla Peugeot 106 II 1.1 i 60KM 44kW
7,1