Ocena kierowcy - Peugeot 106 II

szejk26, 9 lat temu
Silnik 1.5 D 57KM 42kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 106 II 1.5 D 57KM 42kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest bardzo oszczędny i bezawaryjny.Bardzo dużo nim podróżuje.Gdy zatankuje po korek potrafię nim zrobić na trasie 770km i mam połowe baku paliwa.
Super samochód na miasto i trasę.Wygodny,pojemny wbrew pozorom.Blacha jest w ocynku! Citroen saxo ma te same części.To jest mój 3 samochód z tym silnikiem i nie chce innego!
Rewelacją jest silnik bardzo oszczędny wytrzymały i bezawaryjny!Odpala bez najmniejszego problemu na 25 stopniowych mrozach gdzie inne auta stoją.
Biegi wchodzą lekko.Pracuje bezawaryjnie.
Zawieszenie dobrze znosi nie równości.Części są dostępne i tanie. Mało awaryjne.
Dobra.Łatwo nim manewrować
Bardzo szybko się nagrzewa i nie ma z nim problemów.
Jest to małe auto na zakupy i nie ma co wymagać.Dla mnie jest wystarczająco.Jeśli chcesz mieć dużo miejsca kup Sharana.
Bardzo dobre.
Rewelacja.Na pełnym zbiorniku można zrobić 1200km.Tankuje za 260 zł i zapominam gdzie jest stacja paliw.:)
Rewelacja jak dla mnie.
W każdym z 3 egzemplarzy które miałem robiłem alternator i szczotki w rozruszniku.
Tylna oś jest mankamentem, ale nie robi się jej często raz na 100tyś. koszt oryginalnych czopów i łożysk to ok.400zł + robota.To i tak jest taniej niż zawieszenie w Audi A4 które jest drogie i do tego często się wybija na naszych drogach.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 D 57KM 42kW [l/100km]

Peugeot 106 II