Lista ocen Peugeot 107 (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Gdy czytam pozostałe komentarze to jestem pewny, że żaden z tych użytkowników nawet nie widział tego auta bo nie pisali by takich bzdur. Samochód jest świetny i jeśli ktoś uważa inaczej to po prostu nie ma pojęcia o samochodach a w szczególności małych. Ja jestem bardzo zadowolony z autka a te komentarze innych "właścicieli" to zazdrość konkurencji.
~xyz
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Nad samochdem zastanawiałem się dość długo, a wybrałem 107 z wielu powodów: bardzo atrakcyjny kredyt, przystępna cena, bogatsze wyposażenie niż u konkurencji (C1, Aygo), bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Łatwość w uzyskaniu kredytu, bez zbędnych formalności. Małe zurzycie paliwa w mieście i na trasie. Fajnie i zbawanie wygląda.
~Cezh
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
- FATALNE wyciszenie. - kiepski dostęp do bagażnika. - utrudniona obserwacja drogi za pojazdem w lusterku wsteczym dla osób o wzroście 180 i więcej. + niska cena + małe wymiary + dużo przestrzeni dla kierowcy + dobre radio z dobrze "zbierającą" anteną + dobra jakość wykonania i materiałów + świetne trzymanie się drogi
~piotrwoynaorlewicz2NEOSTRADA.PL
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
aluzja do autorów tekstów-ludzie czy zdawaliście maturę z języka polskiego? Jak mozna popełniać tak kardynalne błędy ortograficzne, wstyd czytać Wasze teksty, to zaczyna być normą trudno to zrozumieć, jaki zawód wykonujecie że zdobyliście niebagatelną sumę pieniędzy na kupno auta,zacznijcie od konia lub traktora! A potem komentarze!
~kris
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Kupiłem to auto bo po pierwsze chciałem ciąć koszty paliwa po poliwożernej Fabii 1.4 a po drugie miałem okazję kupić go od koleżanki z pracy jako 100% pewne. Auto naprawdę rewelacja jako koń roboczy po mieście. Fabia paliła w miescie 9l a peżot max 6 litórw, co daje mi 200zł oszczędnosci miesięcznie.
~użytkownik 107
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jako drugie auto w rodzinie na dojazdy do pracy i zakupy w mieście jest ok, na dalsze trasy 407 hdi 2,0 kombi. Silnik 1,0 trzycylindrowy ToYota zostawia wszystkich na skrzyzowaniu, nawet załadowany bieg I do 70 km/h, II 90-100, III 90-120, IV 120-140, V powyżej 150 max - 172 km/h - sprawdzone z GPS
~Andrzej
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
O takim autku marzyłem zawsze. Wcześniej miałem Matiza też nowego w porównaniu ze 107 Matiz to nieporozumienie. Panda którą jeździłem służbowo jest o 2 klasy niżej. Szkoda, że nie ma klimatyzacji w standardzie bo to dla małego autka byłoby korzystne. Będę nim jeździł....aż " braknie licznika."
~Domi
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Uważam że jeśli ktoś szuka samochodu do codziennych dojazdów do pracy, czy jazdy na zakupy głównie po mieście to Peugeot 107 jest rozwiązaniem znakomitym i szczerze polecam. Moja żona (bo to jej samochów) twierdzi że nie zamieniła by go na żaden inny samochód.
~Cez@ry
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
jestem zadowolony miałem trzy fiaty seicento i jedną pandę i wiem że już ich nigdy nie kupie jestem zadowolony bo przejechałem 10 miechów i nie ma ani jednego wpisu książkę serwisową tam tymi autami jeździłem do 4 lat aż wpisów brakowało... to była lektura..
~niklucas
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Piszę tą ocenę z perspektywy 4 lat użytkowania auta które kupiłem jako nowe. To jest tanie auto więc nie należy się spodziewać komfortu a\'la mercedes. Ogólnie jestem z auta bardzo zadowolony jednak nie jest ono pozbawione wad. Szczegóły w opisie.