Oceny Peugeot 205 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Peugeot 205

~grekow16
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jestem zadowolony z tego autka , zresztą jest to już drugi perzocik 205 ,wcześniej miałem z silnikiem 1.1 z gazem z którego też byłem bardzo zadowolony . Byłem nim kilka razy na wakacjach nad morzem na mazurach i w górach , nigdy nie musiałem podczas tych wyjazdów naprawiać go .Czuję do niego coraz większy sentyment i mimo że mam jeszcze audi a4 2003r to z przyjemnością wsiadam do perzocika i bez żadnych kompleksów wyjeżdżam nim na miasto...
~hideoosw
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Super samochodzik o sportowym zacięciu z rajdowymi genami. Posiadam wersję WINNER limitowaną do około 5 tys sztuk dostępna tylko w 93 roku na cześć rajdowych sukcesów modelu 205. Moja wersja posiada kubełki z wersji Rallye i kierownicę z Rallye z logiem znicza Peugeot Talbot Sport. Alufelgi Intra 6jx14" z oponami fabrycznie w rozmiarze 185/60r14, spojlerek gti, przyciemnione fabrycznie szyby, lakier niebieski metalic M0MY z GTI, lekka...
3,6
~klops
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Absolutnie uwielbiałem to auto i wspominam je z wielkim sentymentem. Może dlatego, że było moim pierwszym :) i mimo mojego szczupłego, studenckiego budżetu radziłem sobie ze wszystkimi usterkami. Tak szczerze to tęsknie za pugiem trochę i w głowie świta mi myśl aby sprawić sobie taką zabaweczkę tylko tym razem w wersji gti :)
~Bartek W.
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Bardzo przyjemne auto do miasta, oszczędne, całkiem dynamiczne i wygodne. Dobre zarówno dla kobiet, jak i dla początkujących kierowców czy kogokolwiek innego. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy, ten samochód ma już swoje lata, i nie ma co się spodziewać jakiejś super niezawodności. To są miejskie autka z dużymi przebiegami, zamęczone na światłach... Jednak jeśli zadbamy o niego, to ładnie posłuży ;) Nawiasem, mój jest z 93 roku - nie wiem czemu...
3,6
~indukt@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jestem zadowolony z Auta. Zadbany egzemplarz jeszcze długo podziała, karoseria w ocynku daje rade, mój ma 21lat i gdyby nie ofermy na parkingach które obiły mi lakier to nawet małej rdzy by nie było a ta co powstała to od tamtego auta :)
~asdlik
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
samochód genialny na pierwsze auto dla osób które brzydzą się \"niemcami\".ekonomiczny, niezawodny i zrywny(passat 1.9d niema najmniejszych szans;p). Trochę jakość plastików jest słaba, za to nie jest tak smutno i czarno.nie wiem jak inne silniki ale 1.9D jest nie do zaorania. mały samochodzik z wielkim silnikiem na osi napędowej, wyciągnie z błota dwa razy większe auto.Odśnieżać tym można;p
Dziennik kosztów dla Peugeot 205
5,2
6,6
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Właśnie wróciłem nim z wakacji w Hiszpanii! W przeciągu miesiąca zrobiłem nim 11 000 km po bardzo różnych drogach, bez jakichkolwiek usterek! Był świetnym kompanem na całej trasie, nigdy się nie przegrzał i nie marudził. Pracuję nim 8 godzin dziennie na wrocławskich drogach i radzi sobie bez problemu. Szkoda, że jest taki głośny:/
3,7
~michal.niesyczynski@interia.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie autko jest na tak +4, nie sprawia kłopotów, za taką cenę auta to niewiele dołożyłem do niego wymiana przód: prawa półoś (pęknięta guma), wymiana p/l wahacze, gumy od drążków kierowniczych, uszczelniacz pod aparatem zapłonowym, nowe tarcze i klocki, przewody wys. napięcia i świece, akumulator i to w przeciągu trzech lat, to niewiele, w końcu był sprowadzony - samo mówi przez siebie.
3,2
~astachu88
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Bardzo przyjemne auto. Ekonomiczne, nawet wygodne i z dobrą widocznością. Przede wszystkim wspaniale klimatyczne autko. Taki mały rozrabiaka
3,2
~meshiash
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie ok, ale auto nie dla mnie, ponieważ za dużo jeżdżę po trasach a to auto powinno jeździć tylko po mieście..
Peugeot 205