Ocena kierowcy - Peugeot 205 II Hatchback

Carp 3city piotrek@uno.pl, 20 lat temu
Rok produkcji 1993
Peugeot 205 II Hatchback 1.0 45KM 33kW 1987-1998 - Oceń swoje auto
moim zdaniem auto za te pieniądze jest doskonałe chodź czasem na nie ponażekam. z mankamentów tego auta wymienić można zbyt miękkie zawieszenie (przechyla się na zakrętach) ma to też dobre strony bo na nierównościach zachowuje się super. zapłaciłem za to auto 7000 złociszy z przebiegiem 48000km, nie da się kupić auta z 93 z takim przebiegiem w tej cenie. Peugeot jest tani w zakupie części troszkę droższe niż do golfa, polecam innym użytkownikom.
silnik ok nie ma się do czego przyczepić spalanie na gazie około 7-8 literków przy ciężkiej nodze
1, 2, 3 okey problem zaczyna się na 4 za mało mocy, piątki nie mam :)
wszystko byłoby ok gdyby nie szybko siadające przeguby i droga regeneracja tylnej osi
nie narzekam, a dotyłu z taką szybą widać wszystko
wszystko jest na swoim miejscu poza najważniejszym - RADIEM jest za nisko
oki
ja jeżdżę z przodu tylko jako kierowca, miejsca na nogi jest więcej niż w tipo i golfie
w tym modelu tak sobie z wyciszeniem wersje junior były odchudzone ze wszystkiego
zużycie gazu od 7 do 9 zależy jak się dusi tak mały silnik, naprawy? przejechałem 40 tysięcy w tym czasie wymieniłem przwegóby z obu stron na regenerowane koszt od 700zł wzwyż i muszę zrobić tylną belkę koszt od 400 do 1500 zależy co trzeba zrobić poza tym nic się nie zepsuło!!!
j.w.
jedyny problem to rdzewiejące tuleje klamek ale to jest do zrobienia
Peugeot 205 II Hatchback