Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW 2006-2012 (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
W zasadzie wszystko ok. W pierwszej 207-ce pasażerowie notorycznie mylili dźwignię ustawiania lusterka bocznego z klamką. W drugim egzemplarzu nie mam tego problemu, ponieważ mam elektryczne lusterka. Poza tym brakuje mi uchwytu na napoje w konsoli środkowej - ten pomiędzy fotelami jest beznadziejny. Najchętniej wystawiłbym ocenę 3,5.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
W zasadzie wszystko pod ręką i na oku. Brakowała jedynie jakiś sensownych uchwytów na kubek/butelkę. Te pomiędzy siedzeniami były stosunkowo niewygodne. Poza tym jakieś półeczki pod radiem, itp. były dość przydatne. Nie wiem czy o tym powinienem w tym miejscu pisać, ale stylistyka P207 jest bardzo ładna.
~Marcin Kaczmarczyk
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Wszystko, jak powinno być. Spore kieszenie w przednich drzwiach, spory schowek przed przednim pasażerem. Według mnie dość głęboki bagażnik. Brakuje tylko dobrego uchwytu na kubek. Są dwa miejsca za dźwignią hamulca ręcznego, ale to rozwiązanie niezbyt wygodne.
~gj1@op.pl
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Wszystko pod reką, czytelne, wygodne. Jedynie sięgnięcie przez kierowce do wnętrza schowka pasażera graniczy z cudem. Jest po prostu bardzo głęboki. Wygodne i pojemne schowki w drzwiach oraz konsoli. Precyzyjna regulacja siedzenia kierowcy i kolumny kierownicy.
~Romek
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Brak radia fabrycznego powoduje niedogodność w obsłudze zamontowanego. Uruchomienie wycieraczki tylnej trochę nie intuicyjne.
~piogra
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Wystarczająca ilość schowków, brak podłokietnika, regulacja podświetlenia wskaźników, materiały wykończeniowe na dobrym poziomie
~Sprawiedliwy
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
No to autko dla osób posiadających małe buciki. Mało miejsca zwłaszcza pomiędzy pedałami.
~peter
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
wszystko w dzwigniach przy kierownicy radio pod reka bez problemu kieszenie w drzwiach wystarczajace
~piotrek
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
kokpit i cala deska piekna dziwi mnie opinia redaktora chyba ma 70 lat i jezdzi maluchem
Dziennik kosztów dla Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
5,8
~Homer1980
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Tak sobie- bez fajerwerków, - zdecydowanie za nisko umiejscowione pokrętła do klimatyzacji i nawiewów.
Peugeot 207 Hatchback 5d