Lista ocen Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW 2006-2012 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Kaczmarczyk
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Jak jeżdżę do 100km/h, to wszystko w normie. Powyżej tej prędkości robi się głośniej i spalanie wzrasta, ja szybciej tym autem nie muszę jeździć. Na bardzo duży plus nagłośnienie. Mimo, że jakieś podstawowe, standardowe, to jest na prawdę bardzo dobre. Porównuję je do fabrycznego kompletu BOSE w Mazdzie CX-7 i Volvo XC60. Od tego auta zbyt wiele nie oczekuję, ale można być miło zaskoczonym.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Jest naprawdę bardzo dobrze. Przy 130 km/h bez problemu można było rozmawiać. Ponieważ użytkowałem sporo aut zastępczych, subiektywnie wydaje mi się, że w aucie było ciszej niż w Clio, Corsie, Fieście, Fabii, Yarisie z podobnych lat produkcji. A przecież to auta tej samej klasy.
~bieluu@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Wyciszenie do prędkości 120 jest znośne, powyżej nie da się normalnie rozmawiać, przy mocnym wietrze już jest mało ciekawie. Słabe wyciszenie komory silnika. Wręcz jej brak, także walory akustyczne nie za miłe.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Bardzo dobrze - nawet przy prędkościach maksymalnych rzędu 170-180 km/h. Bez problemu można rozmawiać oraz szum wiatru nie zatyka uszu. Myślę, że jak na tą klasę samochodu jest naprawdę ok.
~Carlosik
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Nawet przy większych prędkościach można komfortowo słuchać radia i rozmawiać przez telefon oczywiście za pomocą zestawu głośnomówiącego ;-)
~Karolus
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Można słuchać radia komfortowo i rozmawiać przy pomocy zestawu głośnomówiącego bez krzyczenia nawet na autostradzie. Dobrze wyciszone wnętrze.
~Karolus
~adamk_11
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Głośny, choć sam silnik jest lepiej wygłuszony niż w mojej 407! Przy wyższych prędkościach hałas trochę męczy.
~piogra
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Auto jest ciche, na autostradzie do 130km/h pracuje cicho. Zawieszenie mogło by pracować ciszej na dziurach. Plastiki na razie cicho.
~wieści
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
i tutaj mile zaskoczenie nawet przy 140 idzie uslyszec to i owo, dobre glosniki fabryczne mozna jechac
Peugeot 207 Hatchback 5d