Lista ocen Peugeot 207 (137) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Router
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Uważam,że zapłacona cena za wersję i silnik 1,4 16V jest wielce konkurencyjna wobec : Opla Corsy, Renault Clio, czy też Fiata Grande Punto. Lapidarnie mówiąc zysk w stosunku do konkurentów o tych samych parametrach to ok. 5 tys zł.Z drobiazgów drażni mnie jeden szczegół, a mianowicie zegar, który wskazuje czas w systemie wyłącznie 12 godzinnym! Nie mogę pojąc tej oszczędności, wszak mamy XXI wiek. Moim zdaniem nieporozumieniem też jest...
~UZYTKOWNIK
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Samochód dosc drogi w zakupie. Wersja 5 drzwiowa z silnikiem 1.4 95KM w wersji SPORTY z lakierem metalik i bardzo bogatym wyposazeniem (max bez skóry i szyberdachu)kosztowała wyjsciowo 62 tys.zł. Co prawda udało sie wynegocjowac spory rabat ale to i tak duzo zwłaszca z tak nieduzym silnikiem. Spora utrata wartosci ( duza podaz narynku) ale zakup nowego auta daje duzą sznse na bezproblemową kilkuletni a eksploatacją. Cos za cos, niemniej...
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Stosunek jakość/cena wypada rewelacyjnie. Auto bardzo dobrze wykończone, użyte materiały na wysokim poziomie, deska rozdzielcza wykonana z miłego w dotyku miękkiego tworzywa. Auta zazwyczaj bardzo dobrze wyposażone, nie trzeba dopłacać za każdą pierdołę, jak np. w Skodzie. Wystarczy, że się nie kupi najbiedniejszej wersji wyposażenia i takie rzeczy jak tempomat, sterowanie radiem w kierownicy, elektryczne szyby, skorzana kierownica mamy w...
~arek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Według mnie jest super. ja zapłaciłem 39000 zł, za rocznik 2006, mam 4 airbagi, reg. fotela na wysokość, kierownicę reg. w dwóch płaszczyznach, centralny zamek, alarm, elektryczne szyby, ABS, i 4 cylindry (co dziś nie jest takie oczywiste, patrz: Polo, Yaris, Corsa) I jeszcze za tę cenę mam 15 calowe koła. Nikt z konkurentów nie jest mi w stanie zaoferować więcej. Wiem, bo sprawdziłem!!!
~Marcin Kaczmarczyk
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Bardzo dobry. Samochód nie jest drogi w użytkowaniu, a wykonanie bardzo dobre. 10 lat temu zastanawiałem się, kiedy zacznie sie rozpadać, deska rozdzielcza będzie skrzypić i zacznę znajdować pojedyncze elementy na podłodze. Dziś wszystko trzyma się tak, jak powinno. Coś z tapicerki mi tylko czasem delikatnie puka z tyłu na wolnych obrotach, ale ma prawo. Się znajdzie i się poprawi.
~Thefect
Hatchback 3d 1.4 HDi 68KM 50kW
Porównując GNIJĄCE wszędzie odpowiedniki od np. VW to Peugot 207 jest wręcz za tani. Elektryka, klimatyzacja, sterowanie radiem z kierownicy, komputer pokładowy sterowany z kierownicy w STANDARDZIE, wyświetlacz komputera z wyświetlaniem danych z radia/CD...pokażcie mi Golfa nie pognitego klekocącego jak stara młockarnia z takim wypasem za 8500zł
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
spoko dalem 48600, po doplacie za lakier i kurtyny boczne, alarm i super zamek. strzeżcie sie salonu MARTIN w ŚWIDNICY, prubowali mnie naciagnac na niekorzystny kredyt i dawali mi slabsze wyposazenie za wieksze pieniadze. Na zamowieniu bylo do 4 dni wydanie auta jak po 2 tyg. dalej nie bylo to grozili ze podadza mnie do sądu
~Zizik
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Chciałem kupić nową corsę ale za te pieniądze ok. 40 000 zł dawali mi silnik 1.2, koła 14´, brak regulacji kierownicy i fotela i szyby na korbkę. Znajomi proponowali mi coś używanego, sprowadzonego z Niemiec. Ale ja nie chciałem auta, którego fotele wypierdział jakiś Szwab a później skończył na przydrożnym drzewku.
~JCB
CC 1.6 VTi 120KM 88kW
W tej kategorii cenowej nie ma podobnego samochodu, który by spełnił tyle z moich oczekiwań. Dobre wyposażenie podstawowe, niezły zestaw audio, dobre materiały w środku (poza konsolą środkową - chyba z lanosa wyciągnięta). Wygodne wnętrze dla 2 standardowych osób. Ocena o 1 pkt w dół za częste awarie.

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
To zależy.Jeżeli chcemy kupić auto nowe z dobrym wyposażeniem to zapłacimy za wersje SPORTY ok 60 tys.zł.To jest dużo ale są oferty z okazji lwa i cena jest nawet o 20%tańsza a wtedy to już prawdziwa okazja. Jest to wspaniałe auto dla Kobiety ale facet też świetnie będzie się czuł prowadząc ten pojazd.