Lista ocen Peugeot 207 (148) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cezar150
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Komfort super w porównaniu do 206 sw . Klimatronic 2 strefowy,elektryczne szyby,lusterko fotochromatyczne, podgrzewane fotele, czujnik deszczu i zmierzchu oraz tempomat i nagłośnienie JBL i NAVI to wszystko uprzyjemnia jazdę. Akurat twarde zawieszenie mi osobiście pasuje. Nawet podświetlane lusterka dla kierowcy i pasażera to bajer można makijaż w czasie jazdy robić :-)
~Freedomski
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Problem ze słuokami,lewy zmusza do ruszania głową,łatwo kogoś nie dostrzec.Wprawym rogu sytuację pogarsza duże martwe pole wycieraczki,zimą omal nie miałem bliskiego spotkania 3-go stopmia.Lusterka ok!,ale lewe samo się przestawia gdy ludziska zamykają drzwi.Cemu większość jest na etapie Syrenki?Tył- to samo jak w innych opiniach,mniej wprawnym polecam czujniki -blacharka b.droga
~Marcin Kaczmarczyk
Hatchback 5d 1.4 HDi 68KM 50kW
Początkowo pierwszy słupek po stronie kierowcy może przeszkadzać i zasłaniać co nieco, ale można sie przyzwyczaić i wyrobić nawyk, żeby w tej sytuacji skoncentrować się trochę bardziej, niż tylko rzucić okiem. Tylne słupki dość szerokie, więc amatorom mogą trochę przeszkadzać przy cofaniu. Podczas cofania na lusterka problem ustaje. ;)
~Janek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
do przodu rewelacja, duże przednie przeszklenie jest wręcz idealne, wzorcowe, mały minus za grube przednie słupki choć to teraz taki trend. Tył , tu nieco gorzej będę zmuszony założyć czujnik cofania, konkretnie pole widzenia dość ograniczone, trzeba maksymalnie być skoncentrowanym by nie doprowadzić do jakiegoś nieszczęścia drogowego.
~MB
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Auto jest bardzo przeszklone, widoczność z miejsca kierowcy bardzo dobra - duża przednia szyba, szyby boczne, układ lusterek, to wszystko sprawia, że autkiem można sprawnie poruszać się w otoczeniu. ps. zawsze można zamóić czujniki parkowania - ale to naprawdę nie jest konieczność.
~Zizik
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Na prawdę znakomita. Cienkie boczne słupki /wpasowanie tzw. trójkątnej szybki w przednich, bocznych drzwiach/ ułatwiają widoczność z boku samochodu. Jedynie wadą, choć dla innych może to być zaletą jest duża przednia szyba, przez którą nie widać wcale przodu samochodu.
~Bartek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Widocznośc do tyłu taka sobie, ale czujniki cofania bardzo pomagają ;) Trzeba uważać przy parkowaniu przodem, bo samochód jest bardzo niski i łatwo o urwanie zderzaka ;) Na szczęście auto ejst krótkie, więc nie trzeba podjeżdżać do samego krawężnika.
~maranc
Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW
do przodu dobra, ale nie widać maski, a to utrudnia trochę parkowanie, trzeba się przyzwyczaić, do tylu nie najgorzej, czasem przednie slupki ograniczaja troche widocznosc na boki, duża przednia szyba :) i dużo do skrobania zimą... polecam matę i po kłopocie
~Jakub
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Wspaniala widocznosc w tym samochodzie ze wzgleduy na bardzo duza przednia szybe. Widocznosc z tylu jest juz troche mniejsza, lecz mnie to wogole nie przeszkadza poniewaz korzystam tylko z lusterek, wiec praktycznie tylna szyba dla mnie moze nie istniec.
Dziennik kosztów dla Peugeot 207
5,6
~Pawel
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
słaba, właściwie można patrzeć tylko do przedu - słupki bardzo przeszkadzają, podobnie jeśli chcemy spojrzeć np w prawy tył przez szybe z tyłu - wszystko co może to tylko zasłania. Plusem za to są doskonałe lusterka zewnętrzne które trochę ratują sytuację.