Oceny Peugeot 207 SW

Najnowsze oceny Peugeot 207 SW

4,1
~Piotr
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Dobre i oszczędne auto. Największa zaleta to silnik, czyli elastyczny diesel w tak lekkim aucie sprawdza się świetnie. Bardzo niskie spalanie z którym nie spotkałem się w żadnym innym aucie. Najwieksza wada to drobne usterki, bardzo często palą się żarówki, czasem jakieś śrubki się poluzują i drzwi się nie domykają itp. Poza tym auto to dobry kompromis pomiędzy możliwościami załadunku i wygodą parkowania w mieście. Jest to kombi segmentu B,...
4,1
~RobinsonCruzoe
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Auto nowe-przesiadka z laguny 2, więc trochę ciaśniej,ale bez tragedii. Zaskakująco wygodne fotele. Samochód ma naprawdę fajny i wyjątkowo ekonomiczny silnik 4,3-5,2 l/100km. Obecnie w serwisie byłem 2x (skorodowane hamulce i wymiana tłoczka oraz bąbel na desce rozdzielczej). Naprawy oczywiście zrobione na gwarancji (i tu ogromny plus dla serwisu z al.Krakowskiej-wszystko sprawnie i bez problemu). Obecnie mam problem z półką bagażnika która...
3,2
~CZB
SW 1.6 HDi 109KM 80kW
Auto nietuzinkowe, zwłaszcza wersja Outdoor, wizualnie linia nadwozia wciąż nie ulega szybkiemu starzeniu, jak na swoje gabaryty spisuje się rewelacyjnie, nadaję się do miasta jak też dłuższych podróży. Nie nadaje się na jakiekolwiek wypad w plener, mimo nazwy ( ktoś dał taką nazwę Outdoor chyba jako chwyt marketingowy) Jednak ocenę psują szczegóły oraz usterki. Na pierwsze auto to dużo nauczy ale większych błędów nie wybaczy.
~Pyzio
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Godny polecenia samochód do miejskiego gąszczu i nie tylko dzięki wersji SW 1.6 120km klimatyzacji pełnej regulacji fotela i kierownicy dalekie wypady nie stanowią problemu dla tego lwiątka. Samochód używany jest przeze mnie 3 lata przejechałem 38tys km. Bez jakichkolwiek awarii. Żadnej rdzy nigdzie nie widać. Spalanie 6-8l GDZIE te najwyższe to cykl miejski przy temp - 10 do - 15'c.
~cezar150
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Bardzo fajny samochód wersja to outodoor a więc 92KM mocy bez koła dwumasowego i Fapa. Z bardzo bogatym wyposażeniem. Samochód posiada praktycznie całe dodatkowe wyposażenie, oraz nareszcie nie ma belki skrętnej co w 206 było kłopotliwe w naprawie. Jest o 2.8 cm wyższy od zwykłego SW i o listwowany co fajnie wygląda.
3,1
~RobinsonCruzoe
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Niestety, po roku czasu i przejechaniu samochodem 30tys. kilometrów zmuszony jestem wydać negatywną opinię-przy czym nie wykluczam że może być to jednostkowy przypadek gdyż druga 207 w domu ma już 3 rok i nalatane 51 tys. jeżdżąc bezawaryjnie. Niemniej ciągłe wizyty w serwisie ASO doprowadziły mnie do depresji i ostatecznie zmiany samochodu na inny model.
Dziennik kosztów dla Peugeot 207 SW
5,6
~sokrates10
SW 1.6 HDi 90KM 66kW
Autko bardzo fajne dla 3 osobowej rodziny jaką prezentuję. Dużo możliwości aranżacyjnych w jego wnętrzu. Najbardziej mnie urzekło składanie tylnych siedzeń, które po złożeniu tworzą z bagażnikiem płaską podłogę. Silnik w miarę dynamiczny, ale jego niedostatki mocy przyćmiewają niskie koszty eksploatacji.
~Sławek
SW 1.4 75KM 55kW
Auto OK., mam cztero osobową rodzinkę i jeździ nam się super. Mamy klimę, fajne radio i nie przejmujemy się awaryjnością bo auto jest nowe. Wybraliśmy za słaby silnik, ale tutaj chodziło o cenę, chociaż teraz widzę że warto było dołożyć 3,5 tys. i kupić z mocniejszym silnikiem. Oczywiście to nie jest wina auta a naszego portfela i nie ma co gdybać. Ogólnie auto bardzo fajne.
~XyZ
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Design pojazdu miażdży konkurencję. Przy niemieckim segmencie b Peugeot jest po prostu o 5 lat młodszy.
~ML
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Bardzo praktyczny, mimo swoich gabarytów. Ekonomiczny, tani w eksploatacji.
Peugeot 207 SW