Ocena kierowcy - Peugeot 207 SW

Maciek, 7 lat temu
Silnik 1.6 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2008
Peugeot 207 SW 1.6 HDi 90KM 66kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo fajny silnik. Mam bez FAP i bez koła 2 masowego oraz turbo bez zmiennej geometrii. Wszystko to pozwala sądzić że kłopotów nie będzie ale zobaczymy. Fiat GP 1.3 mjtd 90 km 3 drzwiowy palił tyle samo a był lżejszy i mniejszy. Ja jestem pod wrażeniem tego auta. Mam 207 SW Outdoor i jest to b. ciekawy aranż tego małego auta. Pierwszy raz zobaczyłem outdoora gdy stał na placu pośród innych i od razu przyciągnął moje spojrzenie a godzinę potem już go kupiłem- bo jest nieprzeciętny. Super wyposażenie: szklany dach, półskóra, klimatronic, bluetoth, listwy ochronne, relingi. Jest odjazdowy. Wygląda na dużo droższy. zwykła 207-ka wygląda przy nim biednie, stąd nigdy się nie oglądałem za 207, a tu taka wersja!. Może jest on damski ale wygląda szałowo. Szczególnie czarny z szarymi listwami. Ostatnio stał obok 407 SW czarnego i wierzcie mi ale 407 ka kombi choć ładna jednak ustępowała mojemu Outdoorowi. Może jestem nieobiektywny. W moim 200000 mieście widziałem dopiero takie 3 egzemplarze, z czego 1 jest mój. Polecam kierowcom z gustem.
Układ hamulcowy : nie równo hamuja koła hamowanie "baranami"
Silnik : poci sie przy wtryskach

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 90KM 66kW [l/100km]

3,8