Ocena kierowcy - Peugeot 208 I Hatchback 5d

Rok produkcji 2014
Peugeot 208 I Hatchback 5d 1.2 PureTech 82KM 60kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Inne
Zawieszenie
Na przekór , nie kupuj samochodu na "f" kupiony ! Pierwszy raz taki mały cudak w rodzinie. Jest doskonały ! Wszędzie się mieści ,mam na mysli stawanie w Warszawie nie przed galeria tylko wzdłuż chodnika , wszystkie końcówki gdzie sedan się nie zmieścił 208 wchodzi.
Zrobione nim mam ponad 10 tyś, zero problemow
Czasami ciężko wchodzi wsteczny, to już pisali inni i dzięki temu wiem, że ten typ tak ma, dość dlugindrazek więc jak jest za daleko siedzenie trzeba się wychylic zeby wlaczyc 5
Spisuje sie dobrze, trw razu już coś było wymieniane bo coś szukali a ja tego nie lubię, ceny czesci niskie.
Słupki przednia szyba -boczna szyba - porażka, trzeba pamiętać , żeby przy ruszaniu się wychylic, można nie zauważyć i to nie tylko ja , już kilka razy pasażer krzyczał, że widzi cis a kierowca nie widzi , trzeba pamiętać żeby wyrzec za słupek, zrobony jest świetnie bo jest dużo miejsca w środku jak na takie małe autko , myske , ze troche kosztem tych wysunietcyh słupków.
Spalanie było na początku 7L, zmiana opon na energy , pomogła teraz w mieście pali 5 poza 4, 5 L. Prawda jest taka, że silnikiem 1,2 więcej niż 120 nie pojedziemy bo zaczyna się walka, ale to nie jest auto na wyprawę tylko do szybkiego taniego przemieszczania i tu się super sprawdza.
Super wentylacja, Klima dwustrefowa bezproblemowa, lusterko samomsie przyciemnia, rewelacja.
Bardzo dużo miejsca w środku jak na mikruska.
Dość cicho w benzynie, nic nie przeszkadza, jest ok.
Tani w utrzymaniu.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 PureTech 82KM 60kW [l/100km]