Ocena kierowcy - Peugeot 3008 II Crossover

mirwix, 5 lat temu
Silnik 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Rok produkcji 2018
Peugeot 3008 II Crossover 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Powiem szczerze,że nie myślałem o zakupie PEUGEOTA 3008 z uwagi na jego dość wysoką cenę. Chodziło mi o diesla, a te nie były tanie. Już pogodziłem się z myślą,że kupie TUSCONA w benzynie w wersji Style.I to w tej najsłabszej benzynie. Jednak we wrześniu 2018 pojawiła się promocja na diesla i auto warte katalogowo 151 tys. kupiłem za 114 tys. zł. Czyli w cenie TUSCONA w mułowatej benzynie !No po prostu żal było nie brać! W tej cenie inne SUV-y chodzą z silnikami benzynowymi i to tymi najsłabszymi. Tutaj dostałem wersję allur+, czyli praktycznie pełen wypas. Do tego auto jest po prostu ładne, moim i mojej żony zdaniem, najładniejsze w tej grupie aut. Do tego w miedzianym kolorze jesienią pięknie się prezentuje. Jak na razie jestem ogromnie zadowolony
Mocny i dynamiczny. W porównaniu do mojego dotychczasowego OPLA Astry Kombi, 1,7 w dieslu, po prostu ogień. Nic więcej do tego auta nie jest potrzebne. Porządne przyspieszenie, elastyczny.
Nie mam zastrzeżeń.
No po prostu piękne auto. Nawet największy wróg francuskich aut musi to przyznać.
Super komfortowy, fotele wygodne z solidnym podparciem
Jak na razie średnio spalił mi 6,1 l na 100 km. 90% miasto. Bardzo dobry wynik jak na ciężkie auto.
W promocji zakup tego auta ( 114 tys. zamiast 151 tys. ) to strzał w dziesiątkę. Za 151 tys.zł auta bym nie kupił, bo ... nie byłoby mnie stać.
Na razie brak
Na razie brak