Ocena kierowcy - Peugeot 3008 II Crossover

Konrad, 2 miesiące temu
Silnik 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Rok produkcji 2018
Peugeot 3008 II Crossover 2.0 BlueHDi 180KM 132kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Auto fajne nowoczesne i z silnikiem diesla oszczędne i bezawaryjne póki co są małe mankamenty które opisałem niżej ale zalety przeważają więc auto polecam.
Super dynamiczny idealnie pasuje do auta moc wystarczająca nic więcej w tym aucie nie potrzeba spalanie jak na gabaryty auta akceptowalne.
8 biegowa aisin dogaduje się bardzo dobrze z silnikiem 2.0 bluehdi płynnie zmienia biegi
Dosyć komfortowy ale nie jest to typowe miękkie francuskie zawieszenie jednak po przesiadce z peugeot 508 oceniam je pozytywnie.
Linia nadwozia jeszcze długo będzie cieszyć oko auto jest po prostu ładne i tym przyciąga wiele osob
Bardzo dobra duże lusterka plus kamera cofania do tego auto nie jest duże więc łatwo się manewruje
Obsługa tempomatu wymaga przyzwyczajenia i ustawianie temp niestety na ekranie ale to już praktycznie standard w nowych autach start stop też bez fizycznego przycisku pozatym ok.
Nagrzewnice lubią się popsuć u mnie przy 170 tys padła
Jest miejsca wystarczająca jak na kompaktowego crossovera większy jest na pewno od nowej 508 która też rozważałem
Jest dobrze jak na to że mamy do czynienia z autem podwyższonym więc opory powietrza naturalnie nie pomagają
Standardowe przeglądy i wymiany jak u konkurencji więc myślę że nie zrujnują portfela u mnie narazie jedyna awaria to nagrzewnica koszt wymiany z robocizna 550zł reszta to paliwo i eksploatacja
Myślę że trochę w zakupie mógłby być tańszy pomimo że środek i wygląd auta aspirują do klasy premium to są małe mankamenty.
Nagrzewnica i ogranicznik drzwi to niemal że pewne drobne usterki w tym modelu.
Brak na szczęście i oby tak dalej. Im

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 BlueHDi 180KM 132kW [l/100km]

6,8