Lista ocen Peugeot 301 Sedan (74)

~arkadiusz_klukowski
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Silnik przez nie całe 3 lata (118 tyś km) nie sprawiał żadnych kłopotów. (Silnik)
~301 Route Maniac
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
auto warte uwagi, cena do jakości nie znajdizecie nic lepszego w tej cenie, napewno nie warto przepłacać za skode rapid dacie logan, jedynie Citroen C-Elysee blizniak wytwarzany na tej samej lini produkcyjnej w Vigo Hiszpania, może byc brany pod uwage jezeli szukamy auta w tym segmencie.
~ToBo
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Ogólnie auto bardzo dobre dla kierowców spokojnych jeżdżących z klasą, Ekonomiczne o świetnym wyglądzie, a drobne braki dodają uroku i charakteru o który dziś tak trudno przy unifikacji większości marek. Nadające się na taksówkę. Bardzo pojemne, duży bagażnik i miejsce nawet dla osób wysokich.
~Ireneusz
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Pojazd jak na swoją cenę, dobry, tani w użytkowaniu, lecz słabej jakości. Rdzewieją drzwi od spodu po 5 latach!!!!!!!!!!!!!!!!
~Bm
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Auto poprawne, dynamiczne, choć nie nadaje się do szybkiej jazdy, bardzo miękkie zawieszenie. To co najbardziej mi w nim przeszkadza to niedopracowana aerodynamika, przy pewnej prędkości słychać gwizd.
~Gery
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
SUPER. Takiego samochodu się nie spodziewałem. Kupiłem go jako poleasingowy od firmy w której pracuje. Od nowości użytkowany przeze mnie. Wcześniej jeździłem też Clio IV i VW polo. To auto zdecydowanie najlepsze i niezniszczalne przy jeździe jako przedstawiciel po Polsce dziennie często robiąc setki kilometrów. POLECAM.
~konrad
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Całokształt auto kupione za 46 tysi więc szału nie ma w aucie za taką kwote. Plusy - pali 7l na setke minusy zawiasy wchodzące do bagażnika iście rodem z lat 90
4,1
~Szymon Poznań
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Bardzo dobra elastyczność nawet na piątek biegu, wynikająca z dobrej relacji masy do mocy, kultura pracy typowa dla silników z układem common rail (Silnik)
~Sławomir
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony z mojego Peugeota,silnik wystarczająco przyspiesza,wyjazd nad morze w 5 osób i nie było problemu z przyśpieszaniem,a także z ładownością,wózek duży plus bagaże i wszystko się zmieściło.Spalanie na trasie 6.6 a średnio z przejechania 6000 km wychodzi 6.8 to jest super wynik zważywszy że Clio kombi 1.2 palił tyle samo.
~Mariusz
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
Dobre auto za uczciwe pieniądze. Komfortowe o stylowym wyglądzie i zarazem nowoczesne lecz skromne. Dobrze spasowane plastiki jak blachy i na zewnątrz. Solidny skromny i dający się serwisować nawet laikowi. Koszty serwisu bardzo niskie.
Peugeot 301 Sedan