Lista ocen Peugeot 305 II Kombi (10)

~Jacek A
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
SUPPPPPPER SAMOCHÓD. Siedzenia jak w samolocie. Pełen konfort. Nie jest to samochód do ścigania ale ten model jest SUPER ekonomiczny i konfortowy.
~honek@interia.pl
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
To autko jest umnie w rodzinie juz 11 lat i nigdy nikt niemial powazniejszych problemow super duzo miejsca jeszcze kombi dobra blacha jeszcze nic niebylo od nowosci robione oryginalny lakier juz go zaczyna brac ale ma juz prawie 18 lat polskie fiaty w tym wieku to juz dawno na puszki przedobione :)
~asiak.s@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 60KM 44kW
jest jedynm samochodem który mnie nigdy nie zawiódł.. poprostu trzeba o niego dbać a on odwdzięczy się dobrą pracą...z chęcią skontaktuje się z ludzmi którzy posiadają puga 305 dlatego podaje mój maila i czekam na jakieś posty ;-).. pozdrawiam .. Asia
3,7
~ancesol@o2.pl
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
za takie pieniadze -dalem 2 tyś. nie kupi się dużego kombi w stanie jakim ja mam. Inne kombi z 1982-83 za te pieniądze kupiłbym w cienkim stanie.
~motoartbis@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 73KM 54kW
kupilem go z urzedy celnego,jest to krótka seria na szwajcarie /ma komputer,sonde lambda oraz katalizator/.posiada bardzo nietypowy gaznik sterowany sygnalami z komputera.wersja combi z oryginalnum przebiegiem 118 tys km /gdy go kupilem mial 108 tys o ryginalne opony michelin z data produkcji 41 tydzien 1986! nie dotykala go reka polska i dlatego jest w 100% oryginalem w stanie b.dobrym.kosztowal 1,2 tys zl
~iwanscy1@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
bardzo wygodne i niezawodne auto.pakowny bagażnik,ekonomiczne i przyjemne w eksploatacji.delikatne tylne zawieszenie szczegulnie przy dużych obciążeniach bagażnika.
~ELJOT
Kombi 1.6 75KM 55kW
SIEDZENIA ZBYT MIĘKKIE,ŻLE OSADZONE ZAGŁÓWKI I WYPROFILOWANE OPARCIA (Ergonomia)
~motoartbis@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 73KM 54kW