Oceny Peugeot 305 II

10 ocen

Najnowsze oceny Peugeot 305 II

~elpawlo
Sedan 1.6 97KM 71kW
gdybym miał szansę kupić drugie autko w takim samym stanie jak moje, nie zastanawiałbym się ani chwili. bezawaryjność i niezawodność jest ponadprzeciętna (pomijam wycieki oleju, dobrze znane wszystkim posiadaczom starych francuzów). auto było trzykrotnie przegrzane, zalane w powodzi, dwa razy musiałem przejechać przez jakąś rzeczkę i raz autko samo wjechało do jeziora, bo było na luzie i bez zaciągnietego ręcznego... po tym wszystkim jeździło...
~asiak.s@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 60KM 44kW
jest jedynm samochodem który mnie nigdy nie zawiódł.. poprostu trzeba o niego dbać a on odwdzięczy się dobrą pracą...z chęcią skontaktuje się z ludzmi którzy posiadają puga 305 dlatego podaje mój maila i czekam na jakieś posty ;-).. pozdrawiam .. Asia
3,6
~Piotrass
Sedan 1.5 73KM 54kW
W sumie niezly,przestronny calkiem dynamiczny samochodzik z duzym bagaznikiem,malo awaryjny,wygodny,jezdze juz nim ponad 2 lata,zrobilem 54tys.km i zwiedzilem nim cala polske:) Aha zapomnialbym dodac-bardzo mocna konstrukcja na ramie,gruba blacha,moje auto jest z 83r i nie ma zadnych dziur w podlodze!! Jakby ktos chcial auto jest do sprzedania(chce sobie kupic sportowe teraz:)
~mcold@zp.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
Jeżdże nim już 8 lat i naprawdę nie mogę narzekać. Zwrotny, a jednocześnie dość mocno "opancerzony". Miałem kilka stłuczek - w zasadzie bez efektów na moim autku - czego nie można było powiedzieć o innych uczestnikach. Solidna robota, dziś już tak się nie robi samochodów. Żeby jeszcze części były tańsze i lepiej dostępne.
~motoartbis@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 73KM 54kW
kupilem go z urzedy celnego,jest to krótka seria na szwajcarie /ma komputer,sonde lambda oraz katalizator/.posiada bardzo nietypowy gaznik sterowany sygnalami z komputera.wersja combi z oryginalnum przebiegiem 118 tys km /gdy go kupilem mial 108 tys o ryginalne opony michelin z data produkcji 41 tydzien 1986! nie dotykala go reka polska i dlatego jest w 100% oryginalem w stanie b.dobrym.kosztowal 1,2 tys zl
~motoartbis@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 73KM 54kW
3,8
~igorborys@interia.pl
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
kupiłm ten samochód gdyż zawsze mi sie podobał jest bardzo wysoko oceniany przez uzytkowników moj samochód ma w tej chwili 18 lat i sprawdzałem całego ma sladowe ilosci rdzy nawet sciagałm błotniki.ten samochód jest przykładem wyższosci techniki fancuzkiej nad niemiecka .Niestety szukałem auta niemieckiego wtej cenie to sa same złomy samochody na czesci.polecam niezamożnym diesla troche pracy i dużzo radości.Na co dzień jeżdzę P 405 od 3...
~honek@interia.pl
Kombi 1.9 D 64KM 47kW
To autko jest umnie w rodzinie juz 11 lat i nigdy nikt niemial powazniejszych problemow super duzo miejsca jeszcze kombi dobra blacha jeszcze nic niebylo od nowosci robione oryginalny lakier juz go zaczyna brac ale ma juz prawie 18 lat polskie fiaty w tym wieku to juz dawno na puszki przedobione :)
~Zoob
Sedan 1.9 102KM 75kW
Wspaniały samochód. zwłaszcza posiadany przeze mnie model - 305 GTX. nie zamieniłbym go na inny.
~Guciu
Sedan 1.9 D 65KM 48kW
TO dobry woz za niedrogie pieniadze. Sympatyczny i ekonomiczny. Idzie go polubic