Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 1997-2002 (54) - Ergonomia

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~306 FAN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo przestronne autko. Wszystko jest pod ręką i obsługa pulpitu nie stważa żadnych problemów. Auto posiada 2 zamykane schowki z tego jeden o barzdo dużej pojemniości, mam w nim tyle rzeczy że sam mawet nie wiem co. Plusem jest też że jest podświetlany(przydatne jak czegoś tam szukasz). Dodatkowo zamontowałem podłokietnik. Całkiem inna jazda. (full wypas:)
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo wygodne siedzenia, rewelacyjny i prosty mechanizm przesuwu foteli ułatwia zajmowanie miejsc z tyłu. Przełączniki i deska rozdzielcza bez rewelacji ale czytelna i łatwa w obsłudze, w koncu to 1997 rok produkcji
~jarecki
Hatchback 1.4 75KM 55kW
naleze do osob niezbyt wysokich i przez to mam utrudniony dostep dp radia co pogarsza kafort jazdy bo przy zmianie stacji na inna niestety musze oderwac olecy od fotela ale tak to ok
~Marcin z Żar
Hatchback 1.4 75KM 55kW
troszkę niewygodna pozycja za kierownicą, jestem tysoki i nie mam podparcia pod uda. Na dłóższej trasie trochę bolą nogi od wciskania gazu
~Lifestyle
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z tyłu nie ma schowków, a z przodu to co dali to śmiech na sali. Przyciski na miejscu, nie trzeba nic szukać, ładnie się prezentuje, choć mogło by być lepiej.
~BRX
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wygodne fotele, trochę elektroniki: szyby przód, szyberdach. Klakson w drążku świateł: kwestia przyzwyczajenia.
~rtaza70#poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
jeżdziłem różnymi autami ale tym na długie trasy jeżdzi się idalnie, próbowałem 307 ale starym modelem jest mi wygodniej
~dokto@gazeta.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wszystko na swoim miejscu, dodatkowo "+" za klapę silnika na amortyzatorach ale "-" za brak rególacji kierownicy w poziomie
~dyzman
Hatchback 1.4 75KM 55kW
w zasadzie bez zarzutu ale dlaczego żeby odciąć dopływ powietrza z zewnątrz trzeba wyłaczyć nawiew - tego nie rozumiem
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
samochód jest bardzo wygodny tak dla kierowcy jak i pasażerów, przestronny. plusem jest czworo drzwi.
Peugeot 306 II Hatchback