Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 1997-2002 (62) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Hatchback 1.4 75KM 55kW
pasek alternatora spadając z kółka wpadł w szczeline między paskiem rozrządu a rolke, tłoki spotkały się z zaworami,padł wtrysk,rozsypala się maglownica,zerwane poduszki tylnego zawieszenia,poważne przegrzewanie się silnika,w czasie jazdy zerwała mi się okładzina w bębnie hamulcowym ,nieszczelność dachu w okolicach anteny,wymiana pompy hamulcowej,w czasie jazdy strzelila poduszka kierowcy,
~ballantines masta7@o2.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Sonda lambda,simering,2xsynchronizator dwojki,caly 5bieg,drazek stabilizatora, lozyska wachacza,tarcze hamulcowe juz drugie,pompa wspomagania,uszczelka pod glowica i jeszcze kilka mnieszych, ale obiektywnie na to patrzac to jedynie sonda zepsula sie sama bo innym czesciom zdecydowanie pomoglem.
~jarecki
Hatchback 1.4 75KM 55kW
narazie nie mialem tylko troszke za slabe zawieszemie ale co my mowimy chyba tylko ruskie auta wytrzymuja te dziory na drogach bo zachodnie auta powinni konstruktorzy testowac na polskich drogach to moze skonstruowaliby wytrzymalsze :-)
~antoni.skarbek@o-i.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Zwiększony luz panewek silnika ( już w momencie srzedaży o czym poinformowano mnie dopiero po wygaśnięciu gwarancji , niska trwałość łączników stabilizatora ,wadliwy komputer sterujący bez możliwości naprawy ( zalany silikonem )
~rakoslaw@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Padl mi np. komp i w ASO powiedzieli mi ze to normalne i chieli za to 6000zl!! myslalem ze wytne w pien cala obsluge. Zrobilem w innym zakladzie za 2000. teraz rozsypala mi sie tylna belka. I nie powiem zeby mi sie to podobalo!!
~Martiner
Hatchback 1.4 75KM 55kW
uwaga!!!-fabrycznie nie byla dokrecona glowica (wersja z aluminiowym blokiem)-po 20000 lekki wyciek oleju, a ASO sie nie chcialo przyznac do wady fabrycznej i NIE UDZIELILO naprawy pogwarancyjnej (2 tygodnie po gwar.).
~Adam
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Najważniejsze to aby pamietać o stałym serwisie, wymiany oleju ,filtrów WSZYSTKICH!! to podstawa , oczywiście świece. Wtedy auto ogólnie zużywa się mniej
~marceli
Hatchback 1.4 75KM 55kW
W sumie nic powaznego ale, po 4 latach pekly tarcze hamulcowe, wymienialem jakies lozysko przy pasku klinowym , oraz wymienialem rozrusznik
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pęknięta linka sprzęgła i "słoneczko" w docisku sprzęgła, ale i tak da sie wrócic do domu przy doswiadzczeniu i pewnej wprawie.
~cypis_74
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Na razie (odpukać) nic poważnego nie było, ale cwany mechanik zręcznie spowodował iż wymieniłem kilka czści (nietanich).
Peugeot 306 II Hatchback