Ocena kierowcy - Peugeot 306 II Hatchback

zadowolonyzpuga, 6 lat temu
Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Peugeot 306 II Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny, super moment, wbija w fotel nawet powyżej 120km/h. Małe spalanie, świetnie sobie radzi z przyczepą.
Kupiłem auto przypadkiem a już wiem że u mnie zostanie. Nie sprzedam, genialny samochód. Dynamiczny, komfortowy, dużo miejsca, niskie koszty i świetnie wygląda.
Super silnik- mega trwały, kapitalna kultura pracy, bardzo dynamiczny. Nie jeden na światłach się zdziwił. Super radzi sobie z przyczepą campingową. Odkąd mam to auto, jestem fanem HDI.
Chodzi bardzo lekko i precyzyjnie, niespotykane w tej klasie aut.
Super- z tyłu belka, kosztowna naprawa ale trwała.
Bardzo duże szyby i pozycja- świetna widoczność.
Bez zastrzeżeń
Tu by mogli poprawić nawiew na nogi. Poza tym- ok
Bardzo dużo miejsca, duży bagażnik, aż dziwne że jest tyle przestrzeni w tak małym aucie. Świetne materiały wykończeniowe- trwała podsufitka, miękkie plastiki, super fotele (przynajmniej w moim egzemplarzu). Genialne!
Super wyciszenie.
Tani w eksploatacji, ale trzeba dbać- lejąc kiepskie paliwo można zajechać regulator ciśnienia paliwa. Mało pali, części tanie.
Tu jest najwyższa ocena- nie znam auta które oferuje tak wiele za tak niską cenę.
Padają pierdoły- a to żarówka często się spali, tam bezpiecznik wywali, schowek się nie zamyka, czasem szyba się nie chce otworzyć... takie głupoty elektroniczne jak to u francuza, ale kompletnie w niczym nie przeszkadzają.
Na początku padł mi immobilizer- nie rozpoznawał kluczyka i nie odpalał. Wyprułem go elektronicznie i jest spokój. Cała reszta- brak usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

Peugeot 306 II Hatchback