Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Cabrio

Bart, 14 lat temu
Silnik 2.0 16V 177KM 130kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 307 I Cabrio 2.0 16V 177KM 130kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Super wygląd zaskakująca jakość której nie spodziewałbym się po \"francuzie\". co prawda na codzień jeździ nim żona ale w ciepłe dni lubię sobie nim pojeździć zwłaszcza na trasach najlepiej miedzy lasami. A jeśli masz dzieci uwierzcie one pokochają auto tego typu
Super brzmienie ale trochę gorzej z elastycznością trzeba go wysoko kręcić ale za to jak już wejdzie powyżej 4500obr/min to prawdziwy potwór. na niskich obrotach potulny jak baranek
mogłaby być bardziej precyzyjna
dużo zależy od porządnych opon. Jest o zupełnie co innego od zwykłej 307, dużo niższy i sztywniejszy
do przodu duża szyba wiec jest ok, natomiast do tyłu jest parktronik
wszystko pod ręką ale na konsoli sporo przycisków (mam dość bogatą wersję z telefonem navi itp)
Auto nieduże wiec klima szybko dziala no a latem bez dachu szybko się wietrzy:)
przód ok a z tyłu dużo zależy od wzrostu
lekko usportowiony wydech (seryjnie) ale nieuciążliwy
jeśli chodzi o zużycie paliwa nie jest tu aż tak wesoło. Ja mam założony gaz (butla w miejscu kola, wlew gazu we wlewie paliwa) bardzo zmniejszają się koszty a spadek mocy nie jest odczuwalny. Większość części jest taka sama jak w zwykłym 307 więc nie są drogie. do tej pory oprócz podstawowych wymian części eksploatacyjnych nic nie musiałem robić
całkiem przyzwoite auto za niewielkie pieniądze a frajda niesamowita
Plastiki trochę trzeszczały ale serwis do którego jeżdżę szybko się z nimi uporał za bardzo nieduże pieniądze (ok200zł) i od przeszło 20tys km nic nie stuka. Jedyne co musiałem wymienić to przycisk od opuszczania szyb (moja wina zostawiłem otwarty dach i włączyło się podlewanie ogrodowe
mam go przeszło 3lata i nic
Peugeot 307 I Cabrio