Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Peugeot 307

~Sylwisia
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 I
Jeżdżę 307-mką od kilku miesięcy i z każdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona. Ponieważ jestem kobietą zwracam uwagę na troche inne rzeczy niż mężczyźni. Niewiele mogę powiedzieć o parametrach techicznych ale to co widzę bardzo mi się podoba. Nadwozie tego samochodu jest po prostu śliczne. Te piękne "kocie" reflektory i drapieżna maska. Wnętrze gustownie dobrane. Elementy matelowe na kokpicie, rączce skrzyni begów, obwolucie zegarów i...
~nosek
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Do tej pory byłem zadowolonym użytkownikiem Hondy Jazz, która pokonałem 123,000 tkm i w serwisie Hondy w JKK MOTO w Katowicach byłem tylko podczas okresowych przeglądów. Ale tak ogólnie to myślę, że moje kłopoty się skończą ( przy pomocy mechaników z Bielska z serwisu Mario Car ). pozdrawiam Grzegorz
~Krzysiek
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Peugeot 307 I
to naprawde udany samochod dla calej rodziny, komfortowy i wygodny a przy tym potrafi byc ekonomiczny, a jak i potrzeba to mocny, sporo uzytecznych bajerow jak automatyczne swiatla , wycieraczki, sciemniajace sie lusterko, czy progrma \"automatyczna widocznosc\", ktore sie naprawde przydaja na codzien
~grzdyl
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Myślę, że moja przygoda z francuską motoryzacją, zakończy się już w przyszłym roku, kiedy to bez żalu sprzedam ten samochód.
~hdi@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Peugeot 307 I
Trafiłem chyba jakąś dziwną 307 2,0 HDI SW PREMIUM, bardzo wygodne auto, ekonomiczne i do tej pory ´´i niech tak zostanie´´ wolne od wad typowych podobno dla tego auta, wszyscy się mnie pytają od kiedy go mam CZY JESZCZE JEŹDZI ? Szkoda tylko, że opinie o serwisie PEUGEOTA się potwierdzają, lepiej tam nie jechać, chociaż rozrząd robiłem w serwisie i tam wyszło najtaniej ??? i szybę od tylniej klapy (sama strzeliła w...
~Zbylo
Kombi 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Peugeot 307 II
Gdyby nie awarie i koszt napraw to samochód byłby rewelacyjny. Od zawsze byłem wierny lewkom, ale po doświadczeniu z 307-ką zmienię markę albo wrócę do starszych peżotów.
~Kierowca Peugeota
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Peugeot 307 I
Jestem użytkownikiem 307 od nowości, czyli w tej chwili mija dziesiąty rok. Generalnie jest to bardzo dobry samochód. Owszem miał kilka usterek, ale jak na tak długi okres eksploatacji i 287.000 km jest bardzo dobrze. Zupełnie nie rozumiem skąd złe komentarze. Ludzi po prostu nie serwisują aut, a te im są bardziej skomplikowane częściej się psują to chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie. Ja, tak jak fabryka kazała jeździłem na przeglądu do...
~Jędrzej
Hatchback 2.0 HDi 16V FAP 136KM 100kW
Peugeot 307 II
SAMOCHÓD BARDZO DOBRY, TRZEBA DBAĆ O WYMIANY I PRZEGLĄDY , TANKOWAC DOBRY OLEJ TO JAZDA I POSIADANIE TEGO AUTA TO SAMA PRZYJEMNOŚC.(MAM NAJBOGATSZĄ WERSJĘ, 6 BIEGÓW SKÓRY,KSENONY ,KLIMATRONIK ITD.)
~Michał
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot 307 II
Ogólnie autem w mojej wersji (prestige, czy eksecutive) jeździ się dość dobrze. Gdyby nie stosunkowo duży hałas, i brak poczucia solidności konstrukcji, to byłoby więcej niż \"przeciętnie\"
~Łukasz
Hatchback 1.6 HDi 16V 90KM 66kW
Peugeot 307 II
Samochód obszerny, dość dynamiczny, mało pali i to by było na tyle bo koszty utrzymania są kosmiczne. Awaria za awarią! Po 3 latach użytkowania mam go dość i wstyd mi go komuś sprzedać bo jest nieprzewidywalny.
Peugeot 307

AUTOCENTRUM.PL S.A.