Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

Sylwisia, 21 lat temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2002
Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Jeżdżę 307-mką od kilku miesięcy i z każdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona. Ponieważ jestem kobietą zwracam uwagę na troche inne rzeczy niż mężczyźni. Niewiele mogę powiedzieć o parametrach techicznych ale to co widzę bardzo mi się podoba. Nadwozie tego samochodu jest po prostu śliczne. Te piękne "kocie" reflektory i drapieżna maska. Wnętrze gustownie dobrane. Elementy matelowe na kokpicie, rączce skrzyni begów, obwolucie zegarów i rączkach drzwi pięknie ze sobą harmonizują. Przyzwyczaiłam się już do przestronnej szyby przedniej i w innych samochodach przeszkadza mi że są takie małe. Bardzo wygodne sterowanie radiem przy kierownicy. Bardzo dobrze działający klimatronic. Pomysłowe rozwiązanie wycieraczek przednich. Wygdne fotele i odpowiadająca mi ich wysokość (lubię patrzeć na innych kierowców "z góry"). Na samym początku samochód "nie jechał". Myslałam że pojemność silnika 1,6 jest wystarczająca by trochę popędzić (A ja tak lubię!) a tu niespodzianka-auto było mułowate. Ale po przejechaniu pierwszych 2-ch tysięcy kilometrów przełamał się i teraz pędzi jak wicher!! Do zdecydowanych minusów zaliczyłabym zbyt duże zużycie paliwa (10l/100km) i tłukące się tyle zawieszenie ale poza tym jestem z mojej 307 bardzo zadowolona.
zacina się jedynka, czasem nie mogę "trafić" w piątkę
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
7,6