Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

Tomek, 15 lat temu
Silnik 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 307 I Hatchback 1.4 HDi 8V 68KM 50kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : mozna nim naprawde dobrze rozpedzic
Auto z tak malym silnikiem jest doskonale dla rodziny!!!
Silnik jeszcze mnie nie zawiodl!!A to jest chyba najwazniejsze!!Rozpedza sie wolno ale za to 150km\\h leci sie nim bez zadnych problemow Troszke glosny ale to wkoncu diesel i ma do tego prawo
Skrzynia doskonala ale ma jeden czasami wkurzajacy minus wsteczny!!! moze zazgrzytac bo nie wchodzi ale slyszalem ze wszystkie peugeoty maja taki sam problem za ten wsteczny daje tylko 4
Jestem zadowolony dobre na polskie drogi nie za twarde nie za miekkie.dobrze sie trzyma drogi.rodzinne auto
Jest jeden minus i mnie on strasznie wkurza przednie slupki nie raz juz bym wyjechal komus prosto przed maske trzeba uwazac!!! oprocz tego jest bardzo dobra widocznosc przez wielka szybe przednia
na poczatku smierdzialo z wentylacji ale ozonowanie i odgrzybianie zrobilo swoje strasznie szybko sie nagrzewa i chlodzi poprostu cudo
O i w tym 307 przewyzsza wiele innych samochodow tej klasy jest tak wygodny ze za sie chce jechac najlepiej jezdzi sie z tylu elegancko!!!!
Troche glosny ale przeciez to nie benzyna
tego to juz nie wiem jezdze i jestem zadowolony w granicach 6l
dalem za niego 22tys to chyba nie tak duzo za tak maly przebieg i takie wyposazenie
jak narazie to wymienilem przy nim jedna zarowke i klocki przod i tyl tak to niezawodny (odpukac)
NIC!!!!
Peugeot 307 I Hatchback