Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

Zochan, 9 lat temu
Silnik 1.6 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 307 I Kombi 1.6 16V 109KM 80kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo szybko i sprawnie wkręca się na wysokie obroty.Śmiało można wyprzedzać ciężarówki na trasie.
Posiadam to auto od trochę więcej niż rok:) Jest rewelacyjne.Oryginalny przebieg sprawdzony w 100%.Sprowadziłem go prywatnie z Danii od pierwszego właściciela.W aucie nic nie było wymieniane prócz olei i filtrów.No i najważniejszy rozrząd.A tak wszystko pięknie chodzi.Nierówności na naszych drogach świetnie wybiera.Jest komfortowy i przestronny.Nie wiem skąd takie opinie o tym aucie, ale u mnie nic odpukać nie dzieje się w elektryce i z resztą mechaniki.Diagnosta na przeglądzie powiedział, że to nie spotykane by 307 była w we wręcz salonowym stanie.Dla mnie ekstra auto i polecam wszystkim w 100%.
Jeśli umiesz obchodzić się ze sprzęgłem i gazem wydaje się jak by miał pod maską 150 koników:) i można urwać nawet 1,5 sekundy przy przyspieszaniu.
Nigdy nie zawodzi.Biegi wchodzą płynnie i bardzo lekko.
Precyzyjny - tyle jednym słowem-.
Gdy by nie ostatni słupek w kombii była by ocena wzorowa, a tak trochę ogranicza manewr cofania.
Wszystko dobrze i mądrze rozplanowane.Po 2 tygodniach intuicyjnie się obsługuje.
W zimę po przejechaniu 3-4 kilometrów silnik łapie pięknie temperaturę i ogrzewanie działa szybko.Klimatyzacja rewelacja.Chłodzi szybko:)
Jako bardzo wysoki kierowca z przodu podróżuje mnie się komfortowo.Z tyłu pasażerowie nie narzekali ani razu na brak miejsca na nogi i nad głową.
Powyżej prędkości 140km/h na autostradzie jest troszkę głośno, ale to wina braku 6 biegu.
Porównywalne z autem miejskim.
Brak
Brak