Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

Piotrek, 15 lat temu
Silnik 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 307 I Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawdę jest ok.
Auto mimo wszystko godne polecenia. Właściwie eksploatowane da radość właściecielowi. Nigdy nie zostałem w trasie. A o to chyba chodzi.
silnik jest ok. Dynamiczny i oszczędny. Trochę kiepska kultura pracy nim się rozgrzeje
Biegi wchodzą idealnie czasami drobny kłopot ze wstecznym ale to nie problem za to właśnie tylko 4
Bardzo dobry żadnych awarii auto trzyma się drogi jak przyklejone. Niestety w mieście hałaśliwe i skrzypiące tylne zawieszenie. Za te niedogodności powinno być tylko 3 ale biorąc pod uwagę przebieg i niezawodność 4
mam kombi tutaj naprawdę jest ok. Konkurencja musi się uczyć
W zasadzie bardzo dobrze ocenę obniżam za pseudo miejsce na napoje. Tragedia
Klimka automatyczna. super 4 za to że padła dmuchawa.
W tej kategorii nie może być inaczej
właśnie takie jest na 3 mogłoby być lepiej
Zużycie paliwa rewelacja. Ceny w ASO normalne nawet nieco taniej jak u konkurncji ale to i tak za dużo. samodzielne naprawy do przeżycia. przeglądy co 20 kkm trwały układ hamulcowy póki co nie wydałem prawie wcale pieniędzy na naprawy ale już jest po gwarancji zobaczymy co dalej
Auta z salonu są drogie. Kupiłem z wyprzedaży rocznika z b. dużym upustem + przedłużona gwarancja. Biorąc pod uwagę bogate wyposażenie to nawet powinienem dać 5 ale za to że musiałem się denerwować tymi naprawami gwarancyjnymi 4 ( w ASO nie robiono fochów tylko naprawiano duży +)
dmuchawa nawiewu, siłowniki tylnej klapy,zamek tylnej klapy, panel sterowania szybami elektrycznymi i lusterkami .Na samym początku eksploatacji czujnik ciśnienia powietrza doładowanego + przepływomierz nie wiem dlaczego. W zasadzie im większy przebieg tym coraz lepiej. Na początku byłem załamany. No i akcje serwisowe ABS, ESP, przewody paliwowe. Wszystkie elementy wymieniono w ramach gwarancji dlatego ocena 4
Koło dwumasowe już dwa razy wymienine + za drugim razem sprzęgło kompletne. Ponoć ma być teraz dobrze. Dałbym 3 ale naprawy dwumasówki wykonano na gwarancji poza sprzęgłem niech będzie 4.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 16V 109KM 80kW [l/100km]

5,8