Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

Kriss, 13 lat temu
Silnik 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 307 I Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Kultura pracy silnika jest na wysokim poziomie, zwłaszcza po rozgrzaniu, poz tym dość małe spalanie, elastyczność i dość dobre przyspieszenie, dla mnie wystarczy
Układ elektryczny : palące się żarówki
Samochód bardzo ładny wpada w oko ma piękną linie,funkcjonalny, dobry dla rodziny 4 osobowej, ładowny bagaznik, nie zbyt drogi w utrzymaniu, pod warunkiem, że większość czynności serwisowych bedziemy robic sami, bo serwis PEUGEOTA to NIEUDAKI !!!! i kroją człowieka za byle co w setkach, zwłaszcza w Świdnicy PeugeotMartin. Części nie są zbyt drogie, oczywiście poza serwisem
Silnik bezposrednio po rozruchu pracuje przecietnie, jednak kiedy się rozgrzeje jego praca przypomina mruczenie kotka
Skrzynia pracuje dobrze dopiero po rozgrzaniu, natomiast na zimno kłopoty z wrzuceniem pierwszego biegu, trzeba to robić delikatnie i wejdzie z niewielkim oporem
Widoczność jest bardzo dobra, nie mam problemów z cofaniem, jednak nalezy uważać na przednie słupki, które zawężają pole widzenia
wygodne przestronne wnętrze,wygodne trzymające w zakretach fotele, wszystkie przełączniki pod ręką
Tutaj jestem bardzo zadowolony, ponieważ nawet przy temp. -15 już po przejechaniu kilkuset metrów z kratek nawiewu wydobywa się ciepłe powietrze. AC również dobrze się sprawuje.
Na prawdę, przestrzeni w tym aucie nie brakuje, mam 4 osobową rodzinę i mieścimy się nawet wtedy gdy jedziemy na wakacje z walizami wózkiem i rowerkiem.
Wyciszenie raczej na dobrym poziomie, no uszy nie bolą, ale przy większym wietrze słychać szum powietrza
Na trasie byłem zadowolony bo z 3 osobami i bagażem przy jeździue 110 120 km/h spalił 5,4 l/100km, natomiast w mieście potrafi wsiorpać i 7 l, dodam że mam leciutką nogę.
Na pewno nie przepłaciłem
Auto obecnie ma przejechane 69 000 km, i nic się z nim nie dzieje, jedynie co mnie irytuje to dość czesto palące się żarówki reflektoróe przednich i podświetlenia tablicy rej. oraz problem z czujnikiem air bag, co sie okazało to winna była wtyczka, którą trzeba było spryskać wd40 osuszyć i po kłopocie, a w serwisie chcieli mnie naciągnąc na wymiane czujnika 1300 zł
Nie miałem takich, no chyba że łożysko w tylnim kole przy przebiegu 65000 km
Peugeot 307 I Kombi