Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Kombi

Leszek K. (lat 38) e-mail: leon11@op.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 307 I Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
307 SW Premium. Bez zastrzeżeń. Miałem już 306 kombi, 307 kombi a teraz 307 SW - najbardziej "zbajerowany". Piękna sylwetka, dużo udogodnień, silnik wystarczająco mocny i elastyczny. Dużo Miejsca na bagaż. Dostęp do bagażnika od strony kabiny przez odchylane oddzielne fotele - przydaje się podczas podróży rodzinnych.
307 SW Premium. Bardzo elastyczny, od 1.200 obrotów rozpędza się bez problemu, przy większych prędkościach cichutki.
307 SW Premium. Mogłaby być delikatniejsza, czasem wsteczny powtarzam na kilka razy.
307 SW Premium. Dość twardy, ale wspaniale się trzyma jezdni, i doskonały na ostrych skrętach. Wspomaga mnie ESP, które jest super w warunkach zimowych, ciężko go wytrącić z planowanego toru jazdy.
307 SW Premium. Nie mam z tym problemów, z tyłu wspomagają mnie czujniki parkowania. Ogólnie bardzo przeszklony (łącznie z dachem).
307 SW Premium. Bez zarzutów (radio przy kierownicy).
307 SW Premium. Klimatronic doskonale sobie radzi z zadaniami, ale czasem zmniejszam mu obroty wentylatora (zbyt wysokie - głośne, ale wydajne).
307 SW Premium. Z przodu doskonale, z tyłu mogłoby być trochę więcej. W trzecim rzędzie tylko dla małych dzieci.
307 SW Premium. Silnik OK, ale zawieszenie da się odczuć (nie stuki, ale twardość na dziurach w jezdni, na równej drodze doskonale). Czasem doskwierają drobne trzaski z tapicerki.
307 SW Premium. W mieście ok. 7 litrów (krótkie odcinki), ale na trasie spada nawet do 5,2 litra.
307 SW Premium. Jak na tyle dodatków, cena nie jest wygórowana. Warto kupić z drugiej ręki auto 2-3 letnie.
307 SW Premium. Jedynie typowe zużycie eksploatacyjne.
307 SW Premium. Brak poważnych usterek.
Peugeot 307 I Kombi