Ocena kierowcy - Peugeot 307 II Hatchback

nosek, 17 lat temu
Silnik 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Rok produkcji 2005
Peugeot 307 II Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Do tej pory byłem zadowolonym użytkownikiem Hondy Jazz, która pokonałem 123,000 tkm i w serwisie Hondy w JKK MOTO w Katowicach byłem tylko podczas okresowych przeglądów. Ale tak ogólnie to myślę, że moje kłopoty się skończą ( przy pomocy mechaników z Bielska z serwisu Mario Car ). pozdrawiam Grzegorz
kultura pracy silnika - rewelacja.
skrzynia biegów - bez uwag.Długość skoku drążka zmiany biegów jest zadowalająca.
fajnie się trzyma jezdni. Bez uwag.
Duże możliwości przygotowania miejsca pracy kierowcy. Spełnia moje wymagania.
Przód - miejsca pod dostatkiem Tył - wystarczająco, teście się nie skarżą.
Spalanie jest rewelacyjne !!!!!!!!!!!
Przy przebiegu 38,000 tkm podczas podnoszenia fotela kierowcy została mi w ręce rączka podnoszenia fotela. z ostałem z fotelem w pozycji do tyłu z 4 literami w głębokiej dziurze.Tylna szyba i prawdopodobnie konstrukcja wewnętrzna klapy bagażnika przy jeżdzie po dziurawych naszych drogach wpada w głośny i złośliwy dla ucha rezonans.Drzwi pasażera od strony kierowcy opadły, pomimo iż 98% przebiegu samochodu odbywam w pojedynkę.ITD.
Do tej pory wymieniono w serwisie; - poduszkę mocowania silnika - Osłonę aluminiową silnika. - KOłO ZAMACHOWE. !!!!!!! A jednostka napędowa w trakcie gaszenia wpada w taki rezonans ( drgania ), że przenosi się to na nadwozie i mam wrażenie, że zaraz się coś urwie. A w serwisie zjednoczone siły 3 (trzech)doradców twierdzą iż wszystko jest w normie. Dla mnie to paranoja.!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 16V 109KM 80kW [l/100km]

5,7