Ocena kierowcy - Peugeot 307 II Kombi

Peugeot 307 II Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Bezawaryjny i oszczędny
Układ elektryczny
Zawieszenie
Mimo, że przestrzegali mnie przed francuzem, nie zawiodłem się. A dzięki obiegowej opinii o usterkowości francuzów, zwykle można je kupić taniej. Ja szczerze mogę polecić, nie zawiodłem się na nim.
do tej pory bezawaryjny.
Nic się nie blokuje, chodzi idealnie.
Na dziurach jest dość głośno
Przednie słupki zmuszają do większej ostrożności, stwarzają dość duże pole martwe. Poza tym bez zastrzeżeń.
Wygodnie, wszystko pod ręką, stoliki dla pasażerów z tyłu. Czujnik deszczy zdecydowanie do dopracowania - nie spełnia dobrze swojej funkcji.
Ogrzewanie wg mnie działa świetnie. Denerwuje mnie spory hałas generowany przez wiatrak klimatyzacji - mam wrażenie że załącza się zbyt często a do tego jest wyjątkowo głośny.
Dwa pierwsze rzędy - bez zastrzeżeń. Jednak gdyby się komuś marzyło dołożenie siedzeń i przewiezienie 7 osób (na tyle jest zarejestrowany), to chyba tylko dzieci.
Na 4-.
Rewelacja. Spalanie wręcz niespotykane. Wizyty w warsztacie trochę kosztują (szczególnie koło dwumasowe) ale na szczęście nie ma ich wiele.
Francuzy nie cieszą się zaufaniem , stąd można kupić fajne autko nieźle wyposażone w przyzwoitej cenie.
Naprawdę nie ma co narzekać. Chyba elektryka stwarza tu najwięcej problemów. Silni jest pewny, doceniony przez użytkowników. Nie pali oleju, co mnie niezmiernie cieszy, tutaj francuzy jeszcze mnie nigdy nie zawiodły.
Mimo sporego przebiegu nic się nie działo. Jedyne wizyty w serwisie to sprzęgło z dwumasą, rozrząd, i problem z grzejącym się alternatorem-jeszcze szukam powodu.
Peugeot 307 II Kombi