Ocena kierowcy - Peugeot 308 I SW

Fablokman, 14 lat temu
Silnik 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Rok produkcji 2008
Peugeot 308 I SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Podobno to jeden z twardszych modeli francuskich samochodów. Nie bardzo jestem w stanie wyobrazić sobie jak wyglądają miększe.
Godny polecenia. Wygodny, cichy, bezusterkowy. Prawie idealny samochód rodzinny.
Typowy samochód rodzinny. Problem może stanowić wyprzedzanie na wyższych biegach.
Precyzyjna. Lekko wchodzą biegi. Żadnych zgrzytów.
Idealnie trzyma się drogi. Testowałem na Bałkanach. Bezstresowo nawet w najostrzejszych sytuacjach.
Przednie słupki przy dynamicznej jeździe w zakrętach momentami uniemożliwiają obserwację drogi. Reszta bez zastrzeżeń.
Idealna!
W zasadzie zmieniłem samochód głównie dla dwustrefowej klimatyzacji. Miłym dodatkiem są dysze wylotowe przy tylnych siedzeniach z możliwością regulacji. Polecam każdemu!
Dla kierowcy wystarczająca. Moi synowie siedzący na tylnej kanapie również nie narzekali nawet po sześciotysięcznej przejażdżce.
Wyciszenie jest idealne. Poniżej 2500 obr./min. prawie w ogóle nie słychać samochodu (oczywiście przy zamkniętych szybach).
Ekonomiczność doskonała. Przy rozsądnej jeździe w zasadzie zapomina się o istnieniu stacji benzynowych.
Być może stylistyka i jakość materiałów jest, jak przystało na Francuzów, oryginalna i wysoka, to jednak mieszkamy w Polsce i samochód mógłby być tańszy.
Jak do tej pory tylko odklejające się uszczelki.
Brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi FAP 92KM 68kW [l/100km]