Oceny Peugeot 309 I

Najnowsze oceny Peugeot 309 I

3,5
~Fiflus
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Po założeniu instalacji gazowej mimo, iż samochód miał już przebieg 165.000 bezproblemowa jazda. Po 230.000 przebiegu ustarka skrzyni - trzeba kupić nową, naprawa przewyższa koszt zakupu nowej. Tak ogólnie bez zastrzeżeń
3,8
~Fish
Hatchback 1.6 72KM 53kW
Mam go już 8 lat. Tyle co ten samochód przeżył, to żadne koreańskie a kto wie czy niemieckie auto dało by radę. Pomagał nam w budowie dwóch domów, ciągał przyczepę, a dalej jeździ i nigdy mnie nie zawiodło.
~lewrobert@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 72KM 53kW
samochód dla ludzi którzy nie mają kasy a chca w miare wygodnie podróżować, za kilka tysięcy złotych można kupić auto w całkiem niezłym stanie najlepszy silnik 1400 niezłe osiągi, małe zużycie, najcichszy z kolekcji i trwały.
3,6
~jasio@net.e.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Strasznie sie do niego przyzwyczailem, dlatego daje mu lepsze oceny niz powinienem. Nie jest to pewnie najgenialnijszy samochod, ale jak na swoj wiek i wartosc trzyma sie calkiem w porzadku - jestem zadowolony.
~Mateusz 309
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Auto nie docenione przez wielu ludzi... A naprawde opłaca sie kupić to auto...
3,8
~M@LWiN@
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Jeżeli patrzeć z profilu ma zbyt przyciętą dupke, więc kształt napewno nie jest mocna strona. Jeżeli chodzi o usterki jest ich mało do 10 roku.
~bziumm
za całokształt autko ma nawet 5+, jeżeli o nie dbasz to nigdy nie zawiedzie
~KOPER_TK@OP.PL
Hatchback 1.4 67KM 49kW
DOBRE AUTKO, TANIE W EKSPLUATACJI, I PREZENTUJE SIĘ NIE NAJGPRZEJ, JA JESTEM ZADOWOLONY
3,6
~KAMYS
Hatchback 1.3 64KM 47kW
WIZUALNIE BARDZO PRZYSTEPNY W MIARE DOBRZE SIE PROWADZI TROCHE MALO EKONOMICZNY JAK NA PIERWSZE MOJE AUTKO TO NAPRAWDE SUPER
~cwika3@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Autko moim zdaniem niedozajezdzenia.Tyle co ono dostało ode mnie to nie jeden samochód by juz padł:))))