Ocena kierowcy - Peugeot 4007

La, 2 lata temu
Rok produkcji 2010
Peugeot 4007 2.4 170KM 125kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Skrzynia biegów rewelacyjna komfort nie do opisania
3 lata temu kupiłem z przebiegiem 120 tys. Teraz mam 247 tys i przez ten czas tylko wymieniłem elementy eksploatacyjne czyli olej ,hamulce, akumulator. Reszta bezawaryjny odpukać ,skrzynia również żadnych problemów. Komfort jazdy z tą skrzynią cvt jest o wiele lepszy niż na przykład w Volvo XC60. Rewelacyjne spalanie jak na taki duży samochód właśnie przez tą skrzynię. Napędy również są bezawaryjne. Teraz uważam że to dobry zakup po upływie tych kilometrów które przejechałem k Znajomi mają Volvo BMW Mercedesy i ciągle coś im się dzieje. Silnik 2 4 Cichy że nie słychać że chodzi. Mój na auto bezproblemowe i bezawaryjne i komfortowe na krótkie jakie długie trasy benzyna bez DPF dwumas wtrysków turbin.
Bardzo cichy ,ekonomiczny bezawaryjny na łańcuchu rozrządu.
Jeździłem różnymi automatami ale cvt bezstopniowa bije je na głowę żadnych awarii mimo dużego przebiegu i od czasu do czasu ciągnięcia przyczepy kempingowej. Poprzednie samochód w automacie wytrzymał 170 000 i trzeba było skrzynię remontować. Tutaj zdecydowanie lepiej wygląda.
Zawieszenie bardzo cicho pracuje lecz moim zdaniem jest dość twarde zawieszenie można porównać to właśnie do niemieckiego samochodu typu bmw
Bez zastrzeżeń mimo wieku lakier jak nowy zero korozji
Bardzo dobra
Wszystko ok
Zimą bardzo szybko się nagrzewa dosłownie po kilometrze w mrozach.
Bardzo dużo miejsca 7 osób bez problemu można podróżować po złożeniu trzeciego rzędu siedzeń mamy ogromny bagażnik
Bardzo dobre wyciszenie skrzynia biegów na trasie obniża tak obroty albo cichutko przy 140 mamy 2000 obrotów. Silnika w ogóle nie słychać ewentualnie Szum opon
Jak na razie nie mam pojęcia bo jestem części oprócz eksploatacji tarcze są w cenie samochodów typu kompakt.
Wychodzi bardzo dobrze porównując do innych aut
Tylko eksploatacyjne wymiany
Brak