Oceny Peugeot 4007

Najnowsze oceny Peugeot 4007

~Peugeot 4007
Crossover 2.4 170KM 125kW
Peugeot 4007
Auto mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Sześciobiegowy automat to po prostu bajeczna jazda. Jak ktoś nie umie jeździć cvt to narzekać zawsze będzie. Komfort nieporownywalny i ta spokojna praca silnika. A kiedy trzeba to z kopyta leci - ma zryw. Poza tym 4x4 wlączane na żądanie moje - niezastąpione. Że benzyna. Przynajmniej cicho w środku i wolnossący. Żadnych problemów ani uciążliwychawarii jakto mamiejsce w dieslach. A jak ktoś nie jeździł...
~Piotr2596
Peugeot 4007
Dobre auto, które choć jest po prostu jedną z wersji Mitsubishi Outlandera było od swego pierwowzoru tańsze w zakupie (przy wzbogaceniu Mitsubishi do poziomu wyposażenia 4007 jego cena była o ponad 12 tys zł wyższa) i w eksploatacji (cena przeglądu to około 800 zł, w Mitsubishi ceny za podobną usługę zaczynają się od 1200 zł). Na razie brak jakichkolwiek awari czy niedomagań auta (fak, że przebieg nie jest imponujący). Niezaprzeczalną zaletą...
~Darek
Peugeot 4007
Ładne, nietuzinkowe i niezawodne auto. Bezpieczne (możliwość zblokowania napęu) na śliskim i poręczne w mieście (w odróżnieniu, np. od takiego Landcruisera mieści się na parkingach, a zwiększony prześwit pozwala aby nie obawiać się dziur i wysokich krawężników). Co dla mnie ważne - nie jest popularne - a to dodaje mu tylko uroku (choć przyznam, że kupując w sklepie klocki hamulcowe musiałęm zamawiać te do Outlandera, bo jak stwierdził...
~basik
Peugeot 4007
Moim zdaniem super samochód choć nie bez wad ale do zaakceptowania przy świadomym wyborze i kupowaniu samochodu zgodnie z potrzebami a nie modą.Szczególnie przeszkadza brak języka polskiego w nawigacji i brak możliwości włączenia lampki nad kierowcą w trakcie jazdy oraz system włączania i wyłacznia świateł.
~Patryk
Peugeot 4007
Zapłaciłem za 4007 jakieś 15000 zł mniej niż za podobnie wyposażonego Outlandera. Za przeglądy płacę u Peugota 800-1000 zł podczas gdy Mitsubishi za tan sam zakres czynności obsługowych krzyczy sobie od 1400 zł w górę. Po co przepłacać?
Peugeot 4007
Mimo dość brutalnej (auto służbowe) eksploatacji nie chce się psuć (w odróżnieniu od Q7 mojego szefa). Jak na razie nigdy nie mnie zawiodło psując się w trasie. Mimo dość już dużego przebiegu - na razie tylko wymiany elementów eksploatacyjnych (zaskoczyły mnie np. przednie klocki hamulcowe, które pomiomo masy auta wytrzymały 60 kkm).
~McMaciek
Peugeot 4007
Świetne auto za dobrą cenę - na naszych \"drogach\" najlepsza alternatywa dla rodzinnego kombi. Frajda z jazdy dość duża, widoczność doskonałą, wszystkie dodatki z zakresu bezpieczeństwa w standardzie, podwyższone zawieszenie powoduje, że dziury w jezdniach i wysokie krawężniki mu nie straszne, a przy tym koszty zakupu i eksploatacji (standardowy przegląd w serwisie Peugota - 650 zł) na naprawdę umiarkowanym poziomie.
~D.M.
Peugeot 4007
Duże i obszerne auto z silnikiem diesla i automatyczną skrzynią biegów za niecałe 130 tys zł (trochę się targowałem). Jest niezbyt popularne na ulicach (jak dla mnie duży plus - w porónaniu np. z bliźniaczym Outlanderem, którego ciągle widzi się na drodze) a jego pochodzenie (mimo planów przeniesienia montowni do Holandii, auto ciągle produkowane jest w Japonii) wydaje się dobrze wróżyć, jeśli chodzi o trwałość i niezawodność.
~Mariusz T.
Peugeot 4007
Świetne auto za świetną cenę. Fajny design - auto ma charakter i wyróżnia się z tłumu. Opinie redaktorów o tym, że auto jest przestylizowane (nie mówiąc o porównywaniu do wozu drabiniastego)są zupełnie nie na miejscu (szczególnie jak się je porówna z aktualnie oferowanym Outlanderem - z tandetną sztuczną skórą na całej desce rozdzielczej i nie pasującą do niczego atrapą chłodnicy)
~Darek
Peugeot 4007
Zastanawiam się kto wpadł na pomysł zaliczenia tego auta (i jego bliźniaków) do kategorii małych SUV-ów. Jak dla mnie wielkością i wymiarami wewnętrznymi bliżej mu do Tuarega/XC90 niż RAV-4, GV, że o wynalazkach takich jak Nissan Qashqai czy Kia Sportage nie wspominając.