Ocena kierowcy - Peugeot 405 I Sedan

GrzesiekBrodway, 17 lat temu
Rok produkcji 1990
Peugeot 405 I Sedan 1.6 90KM 66kW 1989-1992 - Oceń swoje auto
wspaniałe auto pojemny barażnik naprawde rewelacja jestem zadowolony pomimo starego rocznika 1990 auto ma nieliczne i małe ślady korozji gdy wjechałem na kanał byłem w szkou widząc w dobrym stanie podwozie dla porównania kumpel ma toyote z 1991 roku i podwozie jest tragiczne tak samo miał w kadecie z 1989r podwozie tragedia ale peugeot nie piekny spód
silniczek dobrze pracuje równo nawet na gazie waży sporo dlatego trzeba się postaraćżeby go rozpędzić ale jak się rozpędzi to idzie 160 km/h na gazie i jeszcze miałem zapas
skrzynia biegów chodzi idealnie niedawno miałem robioną ale to małę drobiazgi były
nie mam wspomagania to co tu dużo mówić nie jest źle mogło by być lepiej ale dobra nauka dla początkujących kierowców jak wsiadełm do dużego transita ze wspomaganiem to kierownica pływałą mi w rękach:D
widoczność doskonał duże auto duże pole widzenia
no ergonomiczny co tu dużo mówić moja wersja jest jeszcze wyposażona w skórzaną tapicerke i podgrzewane przednie fotele
ogrzewanie rewelacyjne w mojej 405 szybciej się powietrze nagrzewa i okna odparowują niż w wujasa civic z 1996/7 r.
przestrzeń ogromna każdy kto wsiadał do tego auta mówił o k...a ile tu miejsca
wyciszenie przeciętne wiadomo jak to było w tamtych czasach ale nie jest tragiczne przyzwoite
spalanie w normie ze wskkazaniem na wysokie mam ciężką noge to troche mi spala ale mam inst. gazową nie jest źle
stosunek jakości do ceny jeśli chodzi o mnie to powinien przekroczyć skalę doskonały gdyż kupiłem po znajomości za śmieszne pieniądze
dobre auto nie moge narzekać małe uterki były ale koszt ogólnej naprawy nie przekroczył 200zł
nie wydażyły się

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]