Oceny Peugeot 405 I Sedan

Peugeot 405 I Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 405 I Sedan

~wormic@wp.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
polecam każdemu kto nie ma pieniedzy a chce wygodnie podrózować, wozić dużo rzeczy i nie byc w szarym tłumie VW. Odrobina cierpliwości dla pewnych jego wad i małe doinwestowanie na początku odpłaci sie niezawodnością. Idelnym wyborem z jednostek benzynowych jest 1.9 z gazem na krótklej skrzyni(version A z długą skrzynią nadaje sie przede wszystkim na trasy 150km/h-3300obr/min).Uwazać jedynie na tylną belke przy zakupie to w sumie jedyna...
~JonekSpodSamiuskichTaterHej
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Auto niesamowite, posiadałem wersję STDT czyli najwyższe wyposażenie. Peugeot był z roku 1992 a posiadał pełną elektrykę...w pełni sprawną! Samochód baaardzo komfortowy, i bardzo ekonomiczny. Jak na taką dużą budę spalał niewiele ponad 5l. Nie do zdarcia, mój egzemplarz miał 400kkm, a silnik palił w największe mrozy, nadwozie nie korodowało.
3,2
~Igor f
Sedan 1.9 120KM 88kW
peugeotem przejechałem 150 tysięcy wiec mogę co nieco napisać w aucie odkręcałem prawie wszystkie śrubki od przedniego zderzaka po tylna belkę wszystko się psuje ale coś za coś w 3 lata prawie 150tys km robi swoje
~PROROK
Sedan 1.6 88KM 65kW
Jedyny jego plus jest taki że jest tani...mam telefon droższy od samochodu :) Jego fajność polega na tym iż np. uderzając bokiem samochodu w znak po nieudanym wejściu w zakręt :) ...nie siedzisz na krawężniku i nie płaczesz że właśnie straciłeś 2 tys zł ;/
~tomasz-matkowski@wp.pl
Sedan 1.6 88KM 65kW
Autko jak na swój rocznik czyli 1990 nie posiada żadnych śladów korozji z powodu ocynkowanej blachy podwozie jest całe tak jak i podszybie przednie bo w zeszłym roku jak go kupiłem była pęknięta szyba. Ma bardzo pojemny bagażnik choć woże w nim koło zapasowe bo butlę mam pod spodem, ale i tak zostaje bardzo dużo miejsca. Podałem że ma 65 KM , ale osobiście nie wiem.
~Rob
Sedan 1.9 Sport MI-16 147KM 108kW
Jak na 18 lat i przebieg 250 tys . Doskonałe auto ! Duże , wygodne , mojej wersji Mi-16 szybkie , w miare bezawaryjne , żona zadowolona . Polecam !!! Wszystkich sympatyków 405 zapraszam do klubu www.peugeot405club.pl
4,1
~GrzesiekBrodway
Sedan 1.6 90KM 66kW
wspaniałe auto pojemny barażnik naprawde rewelacja jestem zadowolony pomimo starego rocznika 1990 auto ma nieliczne i małe ślady korozji gdy wjechałem na kanał byłem w szkou widząc w dobrym stanie podwozie dla porównania kumpel ma toyote z 1991 roku i podwozie jest tragiczne tak samo miał w kadecie z 1989r podwozie tragedia ale peugeot nie piekny spód
~lukasz.popis@wp.pl
Sedan 1.9 D 69KM 51kW
Tani w zakupie, tani w utrzymaniu, komfortowy, niezawodny, funkcjonalny. Ocynkowana karoseria=brak rdzy (jeśli jest rdza to na 100% był "bity"). Tanie części zamienne i serwis (nie wiem skąd biorą się opinie o drogich częściach i naprawach samochodów francuskich, chyba, że ktoś jeździ do ASO). Auto naprawdę godne polecenia.
~goozic
Sedan 1.9 95KM 70kW
wygodne duże auto ale ten silnik nie dogaduje się z gazem.a więc nie polecam kupowania aut z gazem
~bruno
Sedan 1.9 120KM 88kW
Nie bede sie tutaj rozpisywac, proponuje przeczytac cała moja ocene tego modelu. Jest to ocena szczera i bardzo pełna. Z całą pewnoscia moim nastepnym autem bedzie własnie 405
Peugeot 405 I Sedan